Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 évesen van értelme, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen van értelme, , megvárni" türelemmel az első barátnőt, vagy menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

Kész vicc ennyit rinyálni, és ennyi kifogást keresni egy semmi kis ügy miatt. Ugyanúgy ahogy egy csajt nem tud felszedni, mert ugye NULLA az önbizalma, ugyanúgy prostihoz se fog elmenni, mert NULLA az önbizalma!


Ezek után nincs miről beszélnünk!


Jön egy jó érv amit a csajok írtak, erre jön egy kifogás, jön egy másik ér, arra is jön egy kifogás. Egy dologban már profi a kérdező, kifogás gyártásban!

2012. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

A válaszolóktól várja a megváltást a problémákra, de tök mindegy, mit írunk ide, a reakciója szánalmas, nevetséges kifogás lesz.

Most akkor mit lehet tenni ilyen esetben?

2012. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
én úgy tervezem hogy az első fizetésemmel elmegyek ami úgy 4 év múlva lesz ha minden igaz most 19 vagyok. Bár lehet bevállalok egyet csak orálra hamarabb nem tom, addig is próbálkozom ahogy azt kell. bnőm már volt de nem sokáig, meg lehetne is csak nem szép :/
2012. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

15:04


Semmit. Az ilyeneknek mindenki tudja mi lesz a sorsuk.



Autók közt fognak kéregetni pár éven belül, meg az aluljárókban csövezni.

2012. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Vagy egy depressziós alkoholista szerencsétlen lesz. Rosszabb esetben egy aberrált, pedofil állat. Teljesen mindegy, mi úgysem tehetünk érte semmit. Nem dughatjuk meg helyette a csajokat, max. írhatunk pár tanácsot, hogyan értékelje többre magát, de úgy látszik teljesen feleslegesen koptatjuk a billentyűzetet, mert ha valaki még prostihoz sem mer elmenni, akkor már csak a csoda segíthet. Ha fele annyira lenne jó abban, hogy tegyen magáért valamit, mint a kifogások gyártásában, akkor semmi baj sem lenne.
2012. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:
Azért ez a ,,semmi kis ügy" a fél életemet tönkrevágta. Későn ébredtem rá, hogy másképp kellett volna alakulnia.
2012. okt. 18. 22:37
 57/61 anonim ***** válasza:
Ugyan kis szarrágó normálisagyú emberkék /csak poén ne vedd komolyan/ kissé forron eszitek a kását! Meg ne égesse a nyelved! Nem olyan vészes ez a probléma. Én is egy holt lúzer vagyok hozzáállásba a nőkhöz, de mégis az élet egyéb területén, külsőmben is satöbbi meg elismertek, elég rendesen. Bizonyítottam már épp eleget,hogy képes vagyok megállni a helyemet, attól,hogy nem vagyok nők felé túl beszédes. Ez a kérdező is lehet hogy egy értékes része a társadalomnak attól még hogy a farka nincs bejáratva. Nem gondolom, hogy pont a ba-szatlanokból lesznek ezek a csöves patkányok. Sok egyéb körülmény is közre játszik abban hogy olyanná váljanak. Nem érdemes összevonni a kettőt. Ami biztos, a zárkozottabb emberek nem annyira talpraesettek, a jég hátán nem ők élnek meg, de attol még lehet elégedett életük. Bár igaz, legalább akkora fellépés kell egy komolyabb munkahely megszerzéséhez is ,mint egy nőt felszedni, elég fos ügy mindkettő ma magyarországon.
2012. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

"Azért ez a ,,semmi kis ügy" a fél életemet tönkrevágta. Későn ébredtem rá, hogy másképp kellett volna alakulnia."


Jó és akkor? Tudsz valami tenni, hogy megváltoztasd a múltat? Nem. Ami elmúlt, elmúlt. A jövődet viszont még ki tudod alakítani úgy, ahogy neked tetszik. De bármit is írtak ide, csak hülye kifogásokat gyártottál. Még a prostizás gondolatától is be vagy szarva. Mi lenne, ha néha kizárnád a külvilágot és megpróbálnád elhitetni magaddal, hogy nem vagy egy selejt? Minden fejben dől el. Ha ez a sok rinyálást ismételgeted, akkor az is leszel. Rád van írva, hogy sose volt nőd? Nem. A fejedbe látnak és tudják rólad, hogy mit gondolsz magadról? Nem. Csak azt látják, amit mutatsz a világnak. Igaza van az utolsónak. Nem kell csajozni, attól még lehetnek sikereid az életben. Bár ilyen hozzáállással kétlem.

2012. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

22:37


Mert túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki. Pedig egyáltalán nem az.

2012. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz, rosszlanyok.hu-n biztos találsz megfelelőt :D
2012. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!