Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem az első barátom "flörtöl"m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az első barátom "flörtöl"moziban. Miért aláznak meg? Más értelme úgy sincs.

Figyelt kérdés

észrevettem, pl amikor az egyikkel véletlen olyan filmet néztünk amit már láttunk, hogy olyanokon is nevet direkt mély fennhangon, amiken totál nem röhögött amikor néztük már először. csak előadta a férfias hangját...

aztán a mostani, detto ugyanezt csinálja.

egész film alatt csak vigyorog, de amikor mögöttünk egy csaj, jókat kacag, ő is elkezdett hangosabb lenni, meg feltűnőbb, meg még be is sült, mert már olyanon is röhögött, amin senki.

amikor megyünk ki, hátrafordul, megnézi kik ültek mögöttünk és keres valakit akivel összeszemezhet, olykor ez sikerül is neki.


mivel ezekből kapcsolatuk tuti nem lesz, tehát értelme egyenlő a nullával, miért kell engem, mint meghívott bnőt így lehozni az életemről??

vagy azt hiszik nem veszem észre?

MIÉRT csinálják, MIRE JÓ EZ???


tudom, hogy normális embereknél ilyen nincs, tehát olyan jellegű válaszokat hogy én soha nem flörtölök, szemezek moziban, nem kérek.


2011. márc. 6. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

mert hűséget fogadott nem vakságot

azért babám.

2011. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez kicsit furán hangzik, szerintem csak te pumpolod fel a dolgot, és túlzottan féltékeny vagy. Sokszor ha megyek magam mögé nézek Én is, pedig nem csajozok, és nekem is sokszor összeakad a szemem más emberrel, mert a szemkontaktus keresése reflextevékenység... -.-"
2011. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ne de bnő mellett

ezzel őt bántani....

és tényleg ettől nem fog be sem csajozni...


a szűk hely és sötétség teszi biztos...


más körülmények között egy swinger (nemtom helyesen írtam e)klub erre van, ezeket kiélni

minek az ilyennek bnő?

2011. márc. 6. 21:00
 4/15 A kérdező kommentje:

o te kedves második válaszoló:

bár reflexről beszélhetnénk

ez tudatos náluk

bennem miért nincs ez a reflex vajon?

2011. márc. 6. 21:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Őőőm Ez nem pasi reflex, hanem EMBERI!!!! De akkolr oltsál le te biztos jobban tudod... Az ember ösztönösen keresi a szemeket, nem csak másik embereken, hanem állatokon is, sőt, gyakran tárgyakban is. Ez reflexszerű tevékenység. DE addig úgysem nyugszol ameddig azt nem mondja valaki, hogy a pasik szemetek, és Te szegény meg vagy alázva -.-"


Űdv: A második

2011. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
érdekes, amikor első randin visznek moziba, hova tűnik ez a reflex?
2011. márc. 6. 21:15
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak nem veszed észre, és szerintem Te is minden reggel csinálod amikor mész a suliba, csak révén nem tudatos, nem veszed észre.
2011. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
szerintem paranoiás vagy:s ez az egész amit leírtál semmit nem jelent..
2011. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hát most már tudatos lesz

szeretném érezni, hogy valakinek én is tetszem


de tuti, hogy ezzel ugyanúgy fájni fog, amit a barátom művel

miért ver engem az isten ilyenekkel?

2011. márc. 6. 21:22
 10/15 A kérdező kommentje:

paranoia hm.

vajon mitől is alakul ki? hogy ilyeneket kapok!!!

2011. márc. 6. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!