Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem az első barátom "flörtöl"m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az első barátom "flörtöl"moziban. Miért aláznak meg? Más értelme úgy sincs.

Figyelt kérdés

észrevettem, pl amikor az egyikkel véletlen olyan filmet néztünk amit már láttunk, hogy olyanokon is nevet direkt mély fennhangon, amiken totál nem röhögött amikor néztük már először. csak előadta a férfias hangját...

aztán a mostani, detto ugyanezt csinálja.

egész film alatt csak vigyorog, de amikor mögöttünk egy csaj, jókat kacag, ő is elkezdett hangosabb lenni, meg feltűnőbb, meg még be is sült, mert már olyanon is röhögött, amin senki.

amikor megyünk ki, hátrafordul, megnézi kik ültek mögöttünk és keres valakit akivel összeszemezhet, olykor ez sikerül is neki.


mivel ezekből kapcsolatuk tuti nem lesz, tehát értelme egyenlő a nullával, miért kell engem, mint meghívott bnőt így lehozni az életemről??

vagy azt hiszik nem veszem észre?

MIÉRT csinálják, MIRE JÓ EZ???


tudom, hogy normális embereknél ilyen nincs, tehát olyan jellegű válaszokat hogy én soha nem flörtölök, szemezek moziban, nem kérek.


2011. márc. 6. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jo ha ennyire szeretnéd: megaláz a pasid, nem is vagy neki fontos már bla bla bla.


Most jobb?

2011. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ez lenne az indok?
2011. márc. 6. 22:04
 13/15 anonim ***** válasza:

Öhm, én nem ismerek olyan pasit, akinél ne vágta volna ki a biztosítékot, hogy ha én, vagy valamelyik barátnőm ugyanezt eljátszotta. Úgyhogy egyáltalán nem tekintik természetesnek az emberek.


Egyébként nagy különbség van a között, hogy összeakad a tekintetük, és a között, hogy ezzel egy szempillantás alatt fel akarja mérni, hogy na, kikre vadászhatnék, ha megtenném (megtehetném), szóval egó-növelés.


Szerintem vagy tényleg nem vagy fontos neki, vagy pedig egyszerűen kell a megerősítés.

Egyébként én durvának találom ezt a viselkedést, mert velem egyetlen pasi sem játszotta el, szóval itt van bökkenő... Na nem azért, mert hú de jó nő vagyok, hanem mert... szerettek. Vagy mert normálisak voltak. Nem tudom. Náluk nem volt ilyen.

2011. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet a pasidnak furcsa hogy neki vicces te meg ülsz gorombán a helyeden, ezért mikor vége a film, hátra néz hogy valakivel szemkontaktuszt kapjon, és mint egy kis "helló helló, jó volt a film mi, haver" csinál az illetövel, mivel hogy veled nem tudja mondani hogy húú de jó volt az a poén, mivel te gorombán ültél és azon törted a fejecskéd hogy min röhög a pasid, ahelyett hogy élvezed a társasságát...
2011. márc. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

simán élveztem a mozit

hidegzuhanyként ért amikor elkezdett egy csaj után vihogni

ekkor már jóhogy lejövök a jókedvről


amikor jókedvű vagyok és mosolygós, akkor is ezt kapom

szóval nem én váltom ki :(


bár én lennék a hibás, mert akkor meg tudnám ezt változtatni

2011. márc. 7. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!