Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 évesen van értelme, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen van értelme, , megvárni" türelemmel az első barátnőt, vagy menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:

nem elítélésből, hanem csak egyszerűen nem értem azokat, akik így gondolkoznak mint a Kérdező, pedig az emberek 90%-a így gondolkozik. én idősebb vagyok nálad Kérdező és hasonló helyzetben, de nem érzem azt h ha csak ágynak döntenék egy lányt, attól hú de jó lenne utána nekem. nem mintha nem esne jól megtenni vkivel, de utána elmondhatnám h juhé, megtettem, túl vagyok rajta, ezzel nem hiszem h nagyon előbbre lennék.


meg ha nálad kevésbé különbeknek kijár a barátnő, csak azért mert jobb képességeik vannak a csajozásra, nehogy már te meg beérd egy prostival.

2012. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
10. na, mert aki döntögeti a csajokat, azok meg emiatt csalódnak a fiúkban mert mindenki csak kihasználja őket, az különb? ezerszer különb egy "határozatlanság 0" mint egy "határozottság 1000", mert az utóbbi sok kárt is okoz a bohóckodásával, mert az nem más, mint bohóckodás. szóval kérdező, fel a fejjel! ha lehet, költözz máshova, hátha ott nem lesznek ott olyan gyökerek, akik elítélnek azért, mert nem ábrándul ki a fiúkból miattad sok lány
2012. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
Könnyebb itt a válaszolóknak GYK-n osztani az észt. Kíváncsi lennék, mit tennétek a kérdező helyében, az ő személyiségével a való életben
2012. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Hát majdnem 0, mert hozzám illő ,,társasági kört" is nagyon nehéz találnom. Fiatal, 18 év alatti lányoknak tapasztalatot kellene mutatnom, másrészt a többségük gondolkodásilag éretlenebb, bár ez utóbbi logikus. Idősebbekhez meg én nem vagyok kellően érett, másrészt ha pont kifogok egy olyan főiskolás lányt, aki bárhonnan értesülhet rólam, akkor végem.
2012. okt. 17. 23:04
 15/61 anonim ***** válasza:
Még várj egy kicsit, próbálkozz párszor, aztán ha nem sikerül, akkor gondold át magadban még párszor, mennyire van szükséged a prostira.
2012. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
Pedig még a főiskolás lányok lennének talán a legmegfelelőbbek
2012. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
Hát nem fog oda menni senki és a nyakadba borulni, azt ne is várd. Na és ha összejössz egy prostival? Nagy büszkeség lesz. Majd akkor lesz híred ne félj, de nem ám jó! Utána majd aztán csajozhatsz...
2012. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:

Ó! 11-es! Tisztellek!


Prostizni gáz. Megvenni, amit más elér saját magától, ingyen, szeretettel? Te tudod.

2012. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
Basszus, nem kell egyből leoltani szegény csávót
2012. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
hjaj nem kell a rizsát írni, értjük értjük, hogy nehéz. de keresni kell, gondolj már bele nem te vagy az egyetlen húsz év feletti szűz...
2012. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!