Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-on éves lányok! Hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves lányok! Hányadik randin jöhet a szex?

Figyelt kérdés
Nézzük úgy, hogy minden klappol kettőtök között.
2012. okt. 14. 20:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%

ma 12:46


Gratulálok hozzá hogy te ilyen jó emberismerő vagy, hogy 3x -12 órás randi után meg tudod állapítani hogy az az ember normális e vagy sem. Ha netán melléfogsz akkor ne ide gyere sírni hogy minden pasi roha.dék és csak dugni akar.



Pasiként mondom hogyha nekem 1 lány felajánlkozna 3.-4. randi után azt kiröhögve küldeném el a f@szba. Dugni minden idióta félkegyelmű ember is tud. De őszintén szeretni és elfogadni a másikat teljesen már annál kevesebben!

2012. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
* 1-2 órás
2012. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
46%
tudod mit én a 3-ik randin lefeküdtem a pasimmal és képzeld most ö a férjem, ja és gyerket várok, és nagyon boldogok vagyunk, ugyhogy nem feltétlen minden ember egyforma és nem minden nö rib*nc, ahogy te gondolod, hozzáteszem mielött félreértések lennének, nem akkor estem teherbe 2 évet jártunk, utánna kérte meg a kezem és tavasszal házasodtunk utánna jött a baba, most 14 hetes terhes vagyok, szóval nekem bejött az emberismerés, és nem bántam meg hogy hamar ágyba bujtam vele, ahogyan ö sem és nem hagyott el, nemcsak dugni akart ugyhogy mielött bárkit is leszolnál kedves him nemü válaszoló és társai elötte gondolkodjatok és zárjátok ki a jó kivételekt! Köszi
2012. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
39%

Nekem minimum fél év kell a bizalomhoz,nem fogok összefeküdni egy szimpatikusnak tűnő férfival csak mert kívánom.ki kell kellően ismerni,később jönnek elő a rossz tulajdonságok.


23l

2012. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Komolyan azt hiszed, hogy egy 23 éves nőre várni fognak félévet?
2012. okt. 15. 19:38
 26/33 anonim ***** válasza:
39%
Ennél többet vártak rám csak megsúgom.Nem mindenki fog idomulni ezekhez a nevetséges "elvárásokhoz" és odadobni magát.
2012. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
71%

16:38


Én nem általánosítottam, egy és egyedül neked, az előző hozzászólásomban meg az itt válaszolóknak címeztem. Ha valakinek nem inge, az ne vegye magára.


Sajnos nem mindenki olyan jó emberismerő mint te vagy, valakiket csúnyán kihasználnak... Örülj hogy te megúsztad!


19:38


Aki nem csak egy olcsó gyors numerát akar, hanem komoly kapcsolatot, az igen is várni fog!!

2012. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Miért kikötése a komoly kapcsolatnak a sok hónapos váratás?
2012. okt. 15. 20:03
 29/33 anonim ***** válasza:
83%
Hogy kiderüljön ez "váratás"-e neki,vagy boldog belefeledkezés a szerelmével töltött időbe:D
2012. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
71%

Azért hogy kiderüljön komolyak e a szándékai. Aki csak dugni akar az nem fog 3-4 hónapot jópofizni a csajnak, hanem már az első randin meg akarja fektetni.


ad2, a másikat nem lehet 1 óra beszélgetés alatt kiismerni meg megismerni. (tudom vannak itt profik akiknek megy, de ne őket vegyük alapul)


Szex meg a kapcsolat velejárója, de nem az alapja. mondhatni az csak hab a tortán! (vagyis ebben a nemnormális világban, csak a normális embereknél hab a tortán, a többi birkánál a kapcsolat alapja)

2012. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!