Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szexem nagyon fájt....

Pattancs kérdése:

Az első szexem nagyon fájt. De nem szakította át a szűz hártyámat ha legközelebb át szakad akkor hanyadik szex lesz amikor nem fog fájni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Lehet, hogy még hónapok múlva is fájni fog, lehet a következő már kellemes lesz. Kérd meg a párod, hogy legyen gyengédebb és ha gondoljátok, használjatok síkosítót, sokat tud dobni az együttléten.
2012. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fhu de jó, hogy nekem sosem volt ilyen gondom :)) le is kopogom :P
2012. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
majd legközelebb :) de nem szakadt át de igy is nagyon nagyon fájt :(
2012. aug. 14. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatok, hogy átszakadt e... azt nem lehet érezni..

Mindenkinek más van akinek az első sem fájt van akinek sokadik is fáj.

Nekem az első fájt nagyon, de második már egyáltalán nem...élvezni pedig kb 2-3 hónap után tudtam csak igazán.

20l

2012. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha átszakad a szűzhártyád , onnantól már remélhetőleg nem fog fájni ! Bár hallottam olyat, akinek még utána is fájt egyszer kétszer a szex, de ne parázz, használjatok sikosítót és próbálj ellazulni !

Jah és a szűzhártyát lehet látni, gondolom onnan tudod, hogy még nem szakadt át a tied....

2012. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt az első. Elsőnek nem sikerült, abbahagytuk, mer nagyon fájt. Aztán még utána újra próbálkoztunk és addig-addig míg át nem szakadt, eléggé fájt de megérte. :) Utána még 2-3* fájt és kicsit vérzett is még 1*, de most már nagyon jó.
2012. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-Ha tudtam volna, hogy szűz vagy, akkor több időt szánok rád!

-Ha tudtam volna, hogy több időd van, akkor lehúzom a harisnyám!

2012. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!