Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek az első szextől,...

Nagyon félek az első szextől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 vagyok, a barátom 19. Mivel lassan 1 éve vagyunk együtt megbeszéltük, hogy lefekszünk egymással. Nem konkrét helyet, vagy időt. Csak hogy készen állok-e rá, stb. Szóval a jövőhétvégén moziba megyünk utána meg hozzájuk. Gondolom szeretné ha akkor megtörténne, és én készen állok, csak félek hogy fájni fog, vagy nem leszek elég jó, vagy baleset történik és teherbe esek stb. Mit tegyek?

2012. aug. 11. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne félj és nem gond. ennyi amit tehetsz. :)
2012. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi baj aha nem leszel eleg jo, majd belejosz. Fajni lehet picit fog, de nem fogsz belehalni. Teherbe meg nem konnyu esni es ha gumival csinaljatok csekely ra az esely.
2012. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és, mit csináljak hogy ne tűnjek annyira 'bénának'?? Bár mondjuk ez a kérdés is gáz:|
2012. aug. 11. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak lazulj el ő majd irányít. Ha görcsölsz akkor rossz lesz. Tuti nem leszel fantasztikus. Hogy is lehetnel elsőre? Biciklizni se úgy tanul meg az ember hogy ráül és elindul és megy. De hidd el a barátod szeret, akármilyen leszel élvezni fogja :)
2012. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

DE, teherbe könnyű esni, nagyon is, ha az ember nem védekezik, ne beszélj már baromságot!

Mit tegyél?

1. Védekezzél

2. Nyilván nem vagy tök tudatlan, tudod hogy mi hogy merre, az internet világában élünk, ráadásul azért csak beszélgetsz emberekkel is személyesen. Persze, hogy elsőre nem leszel akrobata, bár ki tudja, de lehet soha sem, van ilyen is, jó sok. Nincs mitől félni.

3. Gondolom menstruálsz és fáj is néha a hasad, ha nagyon akkor annak a negyede lehet a fájdalom, ha kicsit akkor a fele. Vagy semmi, mert ilyen is van. Ha nedves vagy, előtte pedig volt egy kis tágítás nem fog fájni, de nem is fájdalom ez, inkább kellemetlen lehet...

Ennyi!

2012. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem leszel béna, eleve tudja hogy ez lesz az első nyugi nem vár tőled nagy flik-flakkokat, engedd hogy ö irányítson, te csak engedd el magad. Nem kell félni mindenki át esik rajta, ha figyeltek a védekezésre nem lesz baj. Nem szokott azért nagyon fájni... Inkább kellemetlen.
2012. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne korai 17 évesen?? Pláne hogy 1 éve járunk.. Van aki 13 évesen veszíti el a szüzességét, egy diszkóban az első szembejövővel.. (ismerek ilyet.) Szóval ilyen gondolkodás móddal, egy 30 éves nőre is lehetne azt mondani hogy JUUUJ AZ MÉG KORAI. (50 évvel ezelőtt a nők ilyen korban már SZÜLTEK.) Szóval nem oktató misét kértem hogy milyen tudatlanok vagyunk, és fiatalok, hanem segítséget a problémámra. Köszönöm.
2012. aug. 13. 15:46
 8/11 anonim válasza:
én most vagyok 20, tavaly vesztettem el, mikor fél éve voltunk együtt
2012. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
86%
Figyelj,szerintem nincs mitől tartanod! 16évesen vesztettem el fél év együttlét után. Azóta is együtt vagyok a pasimmal és egyáltalán nem bántam meg a dolgot és nem is tartottam korainak,mert szeretjük egymást. Nekem nem fájt egyáltalán az első alkalom,mert előtte már pettinggel tágitott.. Nekem az volt a jó,hogy mindkettőnknek ez volt az első így egyikünk sem tűnt annyira bénának:)) de te sem leszel az,ha ő segít,és védekeztek(!) minden jó lesz;)
2012. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
61%
nem kell félned.a szex jó dolog:D meg szerintem felesleges is félned ha szereted akkor tuti jó lesz vele..persze az első kellemetlen de mindenki máshogy érzi valakinek fáj valakinek nem..a teherbe esés ellen ott a koton! de az ott legyen annélkül ne is probáljátok! jó lesz nyugi
2012. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!