Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan férfit, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit, akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ismertek-e olyasvalakit, akinek huszonéves korára még nem volt párkapcsolatnak nevezhető kapcsolata. Szerintetek miért lehet ez? Mit tanácsolnátok egy ilyen embernek?

2012. okt. 14. 09:40
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazán nem tudom, hogy mi állhat ennek hátterében. Ha olvassák ezt még azok, akik írták, hogy nem volt még kapcsolatuk, azoktól azt kérdezném, hogy magányosnak érzik magukat? Vagy a partner hiányát pótolhatja egy jó családi vagy baráti közösség? Értelemszerűen engem ennek a kérdésnek vizsgálata közben nem érdekel a szexualitás, csak az érzelmek.
2012. okt. 14. 21:14
 22/23 anonim ***** válasza:
én ismerek olyan férfit, aki harmincas, és még nem volt párkapcsolata. nem mondja, de hát mindenki tudja róla. én tudom is, hogy miért nem szeretik a nők. bár nagyon kedves, de ápolatlan. furcsa arcszőrzete van, ami rég kiment a divatból. izzadságszagú és a lehelete is rossz. ezek után lehet bármilyen jó és dolgos ember, még saját háza is van, de mégsem kell egy nőnek sem, egyszerűen senki sem akarja, hogy hozzáérjen. pedig arcra nem lenne csúnya. csak hát a szagok meg a rossz ízlés ruha meg fizimiska terén: hát ez az oka. pedig egyetlen nap alatt meg lehetne oldani minden problémáját.
2012. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Blazer X ***** válasza:
Nekem még általánosban volt 1, akkor se én kezdeményeztem hanem az osztálytársam. Azóta semmi, de nem is zavartatom magam. Jól érzem így magam, ha lesz akkor lesz majd, ha nem akkor nem.
2012. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!