Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan férfit, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit, akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ismertek-e olyasvalakit, akinek huszonéves korára még nem volt párkapcsolatnak nevezhető kapcsolata. Szerintetek miért lehet ez? Mit tanácsolnátok egy ilyen embernek?

2012. okt. 14. 09:40
1 2 3
 1/23 gelazso ***** válasza:
74%
nekem, de van fontosabb dolog a világon, mint a hormonoktól hajszólva élni
2012. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
nekem se volt még,mondjuk a húszéves nem tudom mennyire számit huszonévesnek.
2012. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ismerek ilyen férfit, én vagyok az.
2012. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Még a haverjaimról se tudom biztosra hogy melyiknek nem volt még párkapcsolata, van olyan akinek azóta biztos nem volt amióta ismerem, van olyan aki járt valakivel de még a szülei se ismerték a lányt annyira rövid ideig. Én is csak onnan tudok róla hogy mesélte.


Nekem se volt még, én 22 éves vagyok.

2012. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Akkor csatlakoznék a klubhoz, mint 5ödik..

Nekem azért nem volt, mert egyszerűen közeledni sem merek/tudok a nőkhöz. Amolyan vesztes típus vagyok.

Bár tudnék tanácsot adni...az azt jelentené, hogy szakértő vagyok.;)

27/F

2012. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert csúnya. Tanács: ha jóképűbb v magasabb nem tud lenni, akkor szerezzen sok pénzt!
2012. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

Van, az unokatesóm. Amúgy tök átlagosan néz ki, jófej is tud lenni, de rá nem merne nézni egy lányra, nemhogy hozzászólni, és nemsoká 23 éves.

Egyébként, valamit elronthattak a családban a neveléssel, mert a 21 és 18 éves hugainak sem volt még soha pasija...

2012. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

10:43


Biztos elronthattak valamit ha a 21 meg a 18 éves hugi nem lett egy k.rva és nem dugatta szét magát az egyik discoban.

2012. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Ismerek, nem is egyet. Teljesen normális emberek, és nincs ebben semmi extra, nem ők lassultak la, hanem a világ gyorsult fel. Az az abnormális, hogy 14 éves gyerekek már pasizgatnak. A kapcsolat hiánya és a normalitás nem függ össze.


Ez persze nem vonatkozik a gyiken nyavalygó semmirekellőkre, nekik tényleg azért nem volt (és nem is lesz reményei(n)k szerint), mert egész egyszerűen semmirekellőek :D De mivel nem is akarnak, így nem baj.

2012. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
74%

Nekem nem volt.


21/N

2012. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!