Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok számít kit honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számít kit honnan ismertek?

Figyelt kérdés
Lehet érdekesen hangzik, megpróbálok pontosítani. Szóval ha tetszik egy lány de csak látásból ismerem, nincs semmi érintkezési lehetőség és megpróbálok vele dumálni akár buliban, buszon vagy facebookon stb. ti azt hogy vennétek nőként? Mert van aki tök közvetlen más viszont nagyon meglepődik hogy mit akarok én tőle (majdnem leharapja a fejem:D)
2012. okt. 2. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
én közvetlen vagyok :D egyszer egy 18 éves fiú leült mellém a buszon másfél órát utaztunk az alatt annyira jóba lettünk telószámot cseréltünk ,facebook-on atóza is beszélünk és jövő héten találkozunk de csak barátként. amúgy én élvezem hogyha egy random srác így oda jön hozzám hogy szia hogyvagy :D
2012. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus vagy nem számít. A mostani barátomat pl facebookon ismertem meg :)

22/L

2012. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát,én azért jobban szeretem azt,amikor azért van már róla némi információm,de nem feltétlen szempont,csak picit bizalmatlanabb lennék szerintem.
2012. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!