Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek számít hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek számít hogy kit honnan ismertek?

Figyelt kérdés
Lehet érdekesen hangzik, megpróbálok pontosítani. Szóval ha tetszik egy lány de csak látásból ismerem, nincs semmi érintkezési lehetőség és megpróbálok vele dumálni akár buliban, buszon vagy facebookon stb. ti azt hogy vennétek nőként? Mert van aki tök közvetlen más viszont nagyon meglepődik hogy mit akarok én tőle (majdnem leharapja a fejem:D)
2012. szept. 23. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, számít.

Ha van közös köröm, felületem vele, minél több, annál jobb.

Csúnyán mondva a saját társadalmi rétegemmel jó ismerkedni, a szerelem is abból nőjön ki, minél több közös alapunk legyen. Buszon is jöhet úgy oda valaki, hogy sugárzik róla, hogy velem "egyívású", de ha nem olyan, akkor nem érdekel.:)

Az egy külön réteg, akik utcán ismerkednek, leszólítanak embereket, úgymond becsajoznak, stb. Én nem az a réteg vagyok, tehát nekem az ellenszenves, mintha egy másik faj volna, és ugye az ember szerelmi kapcsolatra a fajtársait keresi.:)

2012. szept. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző, hát a "réteg" és a "faj" szavak bizony előhozzák a 20. század két nagy diktatúrájának az emlékét.... :/

Nem valami jó szóválasztás...

2012. szept. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan lehet érteni, hogy mit mondok. Csak kötözködni akarsz.
2012. szept. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hú hát érdekesen fogalmaztál. azért utcán nem szoktam nőzni :D amúgy meg ha az ember kicsit is nyitott meg képes bárhol ismerkedni, sokan egyből azt hiszik hogy mekkora csajozós meg csak dugni akar stb... mai világ...
2012. szept. 23. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!