Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan férfit, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit, akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ismertek-e olyasvalakit, akinek huszonéves korára még nem volt párkapcsolatnak nevezhető kapcsolata. Szerintetek miért lehet ez? Mit tanácsolnátok egy ilyen embernek?

2012. okt. 14. 09:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%
én is ismerek pár olyat,jó magam is az voltam sok évig
2012. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is van, de nem is egy am!
2012. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Ismerek nem is egyet.Hogy miért lehet? Az az ő dolguk,ilyenről nem szoktam kérdezősködni.
2012. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az egyik haverom áll ilyen státusban.

Most jutottunk el oda a többiekkel, hogy összehozunk neki valami jó seggü nagy mellü bigét.


Mert mire vallók a barátok, ha nem arra, hogy segítsük egymást!

2012. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
abbol kiváncsi vagyok milyen párkapcsolat lesz utolsó:D
2012. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
Ment a zöld kéz az érdemeseknek.
2012. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%

10:49


Nem azt mondtam, hogy ekkorra már kiélt ribancoknak kellene lenniük, de az, hogy a 3 gyerek közül huszonéves korára egyiknél sem csattant el egy csók sem, sőt a plátói álmodozáson kívül egyikük sem tesz azért, hogy változzon a dolog, még hajlam sem, hogy próbálkozzanak a másik nemnél - na ott már valami nem oké.

2012. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

Jól van de ssx4 szerint az a normális, ha valaki 25 évesen még mindig ott tart, h ha egy lányhoz hozzá se mer szólni, mert összehugyozza magát.

Persze mikor ezt felhozod akkor megy a "miért? Jobb lenne ha már 12 évesen bla bla bla..."

Mintha csak ez a két lehetőség lenne, tipikus luzer duma.

2012. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%

Egy ismerősömtől se kérdeztem hogy volt e már barátnője. Van olyan akiről nem tudom hogy lett volna neki, pedig lehet hogy volt csak én nem tudok róla.


Nekem se volt még. Egyszerűen annyi az oka hogy ehhez két ember kell, hiába akarok összejönni valakivel ha ő meg nem akar velem. A másik dolog hogy 20-21 éves koromig nem jártam szórakozni. Hazaértem és be a gép elé, amikor meg úgy tartotta kedvem akkor mentem motorozni.

Most kicsivel több mint 1 éve eljárok szórakozni. Néha disco, van amikor csak beülünk valahova, házibulit tartunk.

1 év alatt nem lehet bepótolni 5-6 évet.

Ki kell használni minden lehetőséget. Ameddig nem jártam szórakozni addig alig volt ismerősöm. Most már azért több van és ki tudja hogy mikor ismerek meg egy lányt aki jól néz ki és egyedülálló.

2012. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%

ma 11:51


2 lehetőség van

A, vagy meg dugják (tök 8 hogy mennyien)

B, vagy nem


Neked semmi közöd hozzá hogy nikik miért nem volt kapcsolatuk, lehet rossz emlék, beidegződés, rossz nevelés, vallás, stb. Vagy talán értelmes emberek és nem hajkurásznak olyan dolgokat amire nincsenek kihatással! Nem mindenki kapcsolatfüggő, rengetegen el tudnak élni egyedül is!

2012. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!