Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam volna a barátomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam volna a barátomból, vagy csak az önbecsülésem miatt csinálok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Van barátom több mint egy éve, és eddig nem érdekelt, hogy mások mit gondolnak rólam, mostanában viszont jó érzés ha megbámulnak, és előfordul hogy elkezdek flörtölni egy sráccal (félreértés ne essék, max egy mosolyt engedek , aztán megyek tovább mintha mi sem történt volna). Lehet ez azért, mert kezdek kiábrándulni a mostani barátomból? (nem tudom hogy ez mennyire tartozik ide, de mostanában egyre gyakrabban kívánom meg a szexet)
2012. okt. 13. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az tuti, hogyha annyira szeretnéd a barátodat, nem mosolyognál más csávókra.
2012. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem érzem, hogy ettöl őt kevésbé szeretném, és ő ugyanúgy megállapítja egy lányról hogy szép, akkoris ha ott vagyok, és mégsem vagyok féltékeny a szembe jövő lányokra...
2012. okt. 13. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:

nem biztos.

csak simán tetszelegsz.

gond akkor lesz,amikor elkezded elutasítani a szexuális közeledéseit,mindenféle kamu indokkal.

2012. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lelkiismereted ***** válasza:
Szerintem csak jól esik a pozitív megerősítés, hogy még mindig kellenél a pasiknak. Nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy kezdesz kiábrándulni a pasidból. Persze, ha azt érzed, hogy már nem szereted annyira a párodat az más tészta.
2012. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mirror06 ***** válasza:
50%
Nem tudom, miért csinálod, de nekem elég szarul esne, ha megtudnám a barátnőmről, hogy flörtöl más pasikkal, vagy szemez velük, stb.
2012. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szeretem én, csak eddig szó szerint nem vettem tudomást senki másról ilyen értelemben. És azt hittem ez így is marad amíg csak vele vagyok. :/ mostanában meg nemtudom minek nyalom ki magam, de jól esik ha szépnek tartanak, pedig azt hittem nincs szükségem rá, hogy más is szépnek tartson. Egy ideig már nem is sminkeltem magam, mert a barátom szerint úgy is szép az arcom... Pedig annyira jellemző rám a "panda" smink, hogy nem is nagyon tudta mire vélni a környezetem a nagy változást.
2012. okt. 13. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha eddig pandásan sminkelted magad és úgy néztél ki, mint a képen látható hölgyemény, nem csoda, hogy smink nélkül jobban megnéznek...

[link]

2012. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, ha valaki megdicsér, megnéz. Csak úgy jó érzés. De nagyon szeretem a barátomat.
2012. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!