Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az írásról csajok? Nőgyűlölet

Figyelt kérdés
[link]

#elhelyezésihomlokszög
2012. okt. 13. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a cikk írója valszeg egy dagadt, szemüveges lúzer, aki egész nap a gépe előtt ül és gyk-n félpercenként kérdezgeti, hogy "Miért nincs csajom?" :)))
2012. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rainbowinthedark ***** válasza:
SZÁ NA LOM(5000 ellen példát fel lehetne hozni ez ellen...I Erzsébet királynő,Marie Curie stb.stb.)
2012. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az első pár bekezdést végigolvastam. bár még a tárgyra se tért, de egy teljesen igénytelen, csak káromkodni tudók ember írta ezt, ez jön le. a többi nem is érdekel, önmagát minősíti a cikk írója. ha vmi számomra nagyon érdekes témáról írna, akkor se érdekelne tovább, az igénytelensége miatt.

esszé... na persze. az esszé elfogultságtól mentes és objektív kéne, hogy legyen. a kutatások úgyszintén. nos, az első két bekezdés alapján itt semmiféle objektivitásról nincs szó, erről a trágár szavak bőven bizonyságot tettek.

ha esetleg olyat ír utána a szerző, amiben igaza is van, azt is kéne tudnia igényesen és kulturáltan megfogalmazni.

2012. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a Rémrendes családból az egyik nőutáló fószer?:DD
2012. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3. voltam. most olvasom h csajokhoz szólt a kérdés, én F voltam.
2012. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1 LOL


Hát az ember kiakadt, úgy rendesen. Sajnos én értem miről beszél!! :(

2012. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem olvastam végig. Egészségére a cikk írójának. Poénnak nagyon gyenge, komoly véleménynek szánalmas.
2012. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csóri író! Én sajnálom, hogy rosszak a tapasztalatai és annyi esze sincs, hogy más körökben forogjon. :(

Nem értem, hogy ezen a nők miért háborodnak fel? Én nem veszem magamra. Kiadta magából a dühöt ( igaz elég primitív módon) amit pár nő generált benne. Majd elmúlik.

2012. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez az a kategória, ami arra sem érdemes, hogy az ember bosszankodjon rajta. Szánalomra méltó, nagyon szomorú sorsú ember írhatta, akit nagyon megrugdosott az élet. Ha van benne jó érzés valahol mélyen, akkor idővel szégyenkezni fog, hogy ilyet írt. Ennyi.
2012. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

"Ez nem trollmágnes poszt, komoly kutatómunka előzte meg; arról nem tehetünk, hogy sajnos manapság az értékteremtés, mint olyan, nem értékelendő az egyszerű talpas hozzászólók, jellemzően elhanyagolt külsejű otthonkás háziasszonyok körében."


Mekkora idióta.

2012. okt. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!