Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkósás szakítani valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkósás szakítani valakivel csak azert mert túl kicsi neki? (20/L)

Figyelt kérdés
barátommal 1 hónapja járunk, nagyon kedves,helyes meg minden, de az ágyban nagyon nem jó. Azt hittem majd idővel jobb lesz, de egyszerüen nem érzek semmit, minimàlis mérete miatt. Barátnőim mind mondták hogy szakítsak, de szerintem nagy bunkósás lenne. Csajok, ti mit csinálnátok a helyemben?

2012. okt. 13. 12:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

nagyon gáz vagy, 20/L

semmi olyan h "megoldjuk a problémát" vagy hasonló gondolkodásmód. probléma, és elmenekülni előle, csak ez jut eszedbe? ha másik kapcsolatod lesz és abban lesz vmi probléma, ott se lesz nagy készséged arra h meg akard oldani, eléggé kényelmes lehetsz.

2012. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%

minek maradjon vele,ha nem jó neki?

de azért valami más keretsztorit dobj be:)

2012. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%
a fas/zát nem tudja megnöveszteni ha évekig próbálkozik is, kedves utolsó előtti.
2012. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Az én páromnak semmi baja a méretével (néha még fáj is bizonyos pózoknál, mert eléri a méhszájamat), mégsem érzek semmit egy idő után, mikor betolja.

Valinágisan sose tudtam elmenni. De van keze, van nyelve és nagyon élvezem, mikor játszadozik rajtam.


Ha valakit szeretünk, akkor nem azt nézem, hogy milyen hiányossága van, hanem azt, hogyan lehet kiküszöbölni a csorbát.


Viszont azért tudlak felmenteni, mert valószínűleg neked ez az első kapcsolatod és az első élményed. Fiatalon még én is azt gondoltam, hogy a pasi a hibás. Pedig csak arról van szó, hogy nem a szexuális kulturáltságod elég alacsony.


23/L

2012. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

én szakítottam ilyenért, de nem ezt mondtam neki hogy "bocsi, kicsi a farkad és reménytelen"

hanem megkíméltem és azt mondtam, ne haragudjon, nálam nem tudott kialakulni iránta a szerelem.

így senki se hibás és ő sem kapott örökre lelki sebeket

amúgy, szerintem nem bunkóság, ha nem bántod ezzel meg. egyszerűen nem passzoltok egymáshoz mert neked mások az igényeid.

és h.lye példa az hogy nemcsak a pénisz létezik. vannak olyan nők, akik meg szinte mindig vaginális orgazmust élnek át, mégha ez általánosságban ritka is.

pl. én is ilyen vagyok, és a csiklóorgazmus meg se közelíti azt az élményt. szóval, nem vállalom be hosszú évekre, esetleg életem végéig, hogy ne éljek át sohatöbbé hüvelyit, mert mondjuk a partnerem péniszvastagsága akkora mint az a piros-kék ceruza amivel az elsősök rajzolnak :D

de aki csak csiklóval megy el annál lehet ez megoldás.

vagy aki szereti a nyalást. én nem, mert az a pasi aki igazán jól nyal, sokkal ritkább mint aki jól dug.

és inkább dugjon jól és nyaljon sz@rul mint fordítva

2012. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
13. és szted egy fiú másból sem áll csak f***ból? és a többi emberi értékét lehúzhatja a vécén? lehet, téged kéne inkább és a kérdezőt, ha eddig terjednek számotokra az emberi értékek. és ha talál a kérdező vkit akinek nagy, de állandóan leissza magát részegre és agyonveri a kérdezőt, az jobb lesz. valószínű igen, szóval hajrá.
2012. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
a 15. egy csikóorgazmusos dugógép
2012. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
azért megnézném azokat a lányokat, akik emiatt szakítanak, később meg még visszasírják ezt, amikor a jó méretű párjuk agyonveri őket és egyéb furcsa dolgai vannak. az a baj, fogalmatok sincs az igazi emberi értékekről, csak dugni, ahhhh az kell, semmi más!
2012. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát azért nem hinném, hogy a far*k méretét össze kéne hasonlítani a mell mérettel. Mer thát ti fiúk nem a melle közé rakjátok... gondolom.. Vagy igen? Pedig azt hittem azért egy idő után világossá válik a fiúk számára, hogy melyik jukba kell tenni... Na, de lehet én tévedtem. De azért fiúk ne nagyon lepődjetek majd meg, ha gyereket akartok, és a csaj melle közé rakva nem nagyon jön össze a baba. Na, ami meg téged ilyet kérdező, hát azért tényleg egy picit bunkóság lenne, de ha te olyan tipusú nő vagy, aki erősen igényli a szext, akkor sajnos nagyon nincs mit tenni. De, ha találnotok valami köztes megoldást, vagy egy kellemes pózt akkor hátha meg lehet oldani.
2012. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele.Már csak azért is,mert ez nem szerelem,ha egy ilyen testi "hiba" miatt le tudsz mondani róla.
2012. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!