Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkósás szakítani valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkósás szakítani valakivel csak azert mert túl kicsi neki? (20/L)

Figyelt kérdés
barátommal 1 hónapja járunk, nagyon kedves,helyes meg minden, de az ágyban nagyon nem jó. Azt hittem majd idővel jobb lesz, de egyszerüen nem érzek semmit, minimàlis mérete miatt. Barátnőim mind mondták hogy szakítsak, de szerintem nagy bunkósás lenne. Csajok, ti mit csinálnátok a helyemben?

2012. okt. 13. 12:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan kimondod,hogy amiatt akkor igen.

De ha azt mondod,hogy nem jó a szex.akkor nem.

2012. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Erre csak ennyit mondok, neked milyen lenne ha a pasid a csöcsöd méretéért dobna? O.o Am meg, milyen telefonod van?
2012. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Am vigyázz, mert ezzel örökre, úgy a porba söpörheted a csókát, hogy nem meri majd hugyozáshoz se elő venni az előző voltam.
2012. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Fontos a testiség az intimitást, még nagyon a kapcsolat elején vagytok, ha tényleg nem tud kielégíteni, akkor jobb ha véget vettek a dolognak.
2012. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem csak a szex a világ.

Amúgy van keze,szája, nyelve is.

Mással is el tudjátok érni az orgazmust.


Van aki soha életében nem élvezett el vaginálisan, csak csikló izgatással.

Akkor meg?


Ha szereted amúgy és jó vele a kapcsolat akkor ezért ne szakíts vele.

Hanem inkább vezesd rá hogy előtte utána elégítsen ki kézzel, szájjal.

2012. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
azt ne mondd hogy azért mert kicsi a farka, mondd azt hogy nem megy, nem érzel semmit(lelkileg)
2012. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%

Akkor mától nézni fogom én is a nőn, hogy a melle a számomra minimum és maximum határ között legyen, illetve a feneke is.


Ha nem stimm, szakítok is vele.


Ez nem bunkóság, inkább önzőség, és lelki betámadás. Te se azért vagy vele, mert lelkileg vonzódsz hozzá. Ez is csak egy sima átlagos "párkapcsolat" talán - minimális érzelmekkel részedről.

2012. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
na, ti se szerelemből jöttetek össze. csak egyvalami kellene neked is és a fiúnak is. ez kicsit szánalom azért. és 1 hónap után ágyba menni... hát nem sok fogalmatok van a szerelemről, meg amikor látjátok h milyen nagy öröm h kiegészítitek egymást, stb.
2012. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Mekkora az a pici? Nem lehet te vagy túl tág? Intimtorna, ő nem tehet érte semmit, max műtét, de attól 10 év múlva még szarabb lesz, Te viszont tehetsz érte, hogy ne legyél tág.
2012. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Tanitsd h hogy jobb neked. Kis mérettel is lehet jóóó. És szerintem ezmiatt ne szakits most esetleg késöbb.
2012. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!