Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most erről mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erről mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

tegnap elött öszevesztünka barátommal..2 honapja vagyunk együtt..és tegnap megnéztem teloját és elküldöttekbe találtam egy smst.. az állitolagos "legjobb bnőjének" irta h szeretne vele aludni..kérdöre vontam azt mondta h vele mindig igy beszélnek..nemtom micisnáljak...az utobbi időbe nagyon furcsa..

18L és a srác is 18


2009. aug. 6. 12:55
1 2
 11/12 Srapnel ***** válasza:

A "belenéz" és "olvas" az ugyanaz.

Pl. nekem nincs titkolnivalóm, de nem szeretem, amikor az sms-eim között turkálnak. Miért? Azért, mert attól, hogy valami nem titkos, még fenntartom magamnak azt a jogot, hogy akkor és úgy mondjam el egy másik embernek a magánügyeimet, amikor és ahogyan én akarom. Nem tudom, mi ebben az érthetetlen.

2009. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked meg abban mi az érthetetlen, hogy a belenéz és az elolvas nem ugyanaz. A belenéz nálam azt jelenti, hogy valaki megnézi, hogy ki küldte meg mikor. Msnen meg, hogy átfut, nem pedig átrágja magát rajta. De hát mind1, te így gondolod, én meg úgy,de a kérdés akkor sem erről szól, hanem, hogy a sráccal valami nincs rendben.
2009. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!