Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most erről mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erről mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

tegnap elött öszevesztünka barátommal..2 honapja vagyunk együtt..és tegnap megnéztem teloját és elküldöttekbe találtam egy smst.. az állitolagos "legjobb bnőjének" irta h szeretne vele aludni..kérdöre vontam azt mondta h vele mindig igy beszélnek..nemtom micisnáljak...az utobbi időbe nagyon furcsa..

18L és a srác is 18


2009. aug. 6. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatotokat nem veszi már komolyan. Mert ha van egy barátnője akkor az nem jó jel vagy nem okés, hogy más nőnek azt írja hogy vele szeretne aludni.
2009. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pedig én nagyon szeretem őt :( már 3 napja csak sirok miatta :(
2009. aug. 6. 13:02
 3/12 anonim válasza:
100%

Keress mást,ha nem becsül meg,akk számodra nem ő az igazi...

Majd megtalálod,kitartás,és magad miatt hagyd el xtem,a szereteted pedig elmúlik iránta,amikor megismersz mást,hidd el,így lesz a legjobb :)

2009. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem igaz! Nem szereted. Magadat szereted. Benne még annyira sem bízol, hogy ne kutass a telefonjában. Bizalom nélkül nincs kapcsolat. Ha pedig eljutsz erre a szintre, ahova eljutottál, onnan nagyon nehéz a visszaút, ha van egyáltalán.


Mert a párodat nem csak megszerezni kell, de megtartani is. Együtt élni vele. Amihez a 2 hónap semmi. Ha Ti 2 hónap alatt odáig jutottatok, amit írsz, az nem egy jó bizonyítvány. Biztos a srác is megéri a pénzét, nem vitatom. De így nem fogod megtartani, csak még messzebbre űzöd magadtól, az tuti. Ha valóban meg akarnád tartani, annak egészen más a módja. Te még fiatal vagy ehhez, azt hiszem. Úgy látszik, most nem ez van soron, hanem amit írtál. Ez sem baj, nem omlik össze a világ. Biztos sokkal érettebben fogsz kijönni ebből, mint ahogyan belementél.


(40/F)

2009. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én ezt tuti nem nézném el neki, már csak azért sem mert piszok féltékeny vagyok és szerintem ez valahol tiszteletlenség veled szemben! A pasik nem akarnak csak úgy együtt aludni egy lánnyal... Akkor inkább elmennek egy haverral inni vagy csak dumálni, de nem alszanak együtt egy csajjal még ha csak a barátjuk, akkor sem!
2009. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Én nő vagyok (22), és teljesen egyetértek azzal, hogy így csak elüldözöd! Mi jogon kutatsz a telójában? 2hónap után? Nekem is van olyan haverom aki velem szokott aludni, ha valami gondja van, de ez nem a szexet jelenti! Van olyan,aki egy veszekedés után a legjobb barátjához menekül, aki lány, nő és neki sírja ki magát... Nem kell mindenben a legrosszabbat látni! Ez a bizalom teljes hiánya! Nem tudom, Te mit szólnál, ha ő kutatna a telódban!? Mert szerintem az embernek a telefon egy olyan intim szféra, amibe nem nézhet bele más! Mint egy napló! Ez a legrosszabb,amit tehetsz,mert elüldözöd magadtól!
2009. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Sosem értettem ezt az egymás dolgainak megnézését...mellesleg amiről nem tudsz az nem is zvar...
2009. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jesszus milyen válaszok vannak... Ha veled van ne akarjon mással aludni. A kutakodás nem szép, de nem ezen kéne fennakadni, mert ha a srác füle mögött nem lenne vaj, nem lenne itt ez a kérdés sem. Én aztán nem maradnék vele, az biztos. Egyébként, ha senkinek nincs titkolnivalója, nem értem, mért zavarja a másikat, ha nyomkodja a telefonját vagy valami. Engem például abszolut nem zavarna, ha a barátom belenézne a naplózott beszélgetéseimbe. Amit a barátnőimmel beszélek, az zavarna, nem is olvasna bele, hiszen az más. De ha egy haverommal beszélünk, azt megnézheti, miért ne? Nincs semmi titkolnivalóm. Aki ezen annyira fennakad, az nem tiszta az biztos.
2009. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Srapnel ***** válasza:

"Jesszus, milyen válaszod van". Senkinek semmi köze az sms-ekhez és bármilyen levelezéshez. Tudod, miért? Mert pl. ha te írsz valakinek, akkor azt abban a tudatban teszed, hogy az kapja meg, akinek szánod és nem valaki más fogja elolvasni. Min. a feladó szempontjából már egyből problémás a dolog és akkor még elő sem vettük a bizalmat.


Másrészt, nem tudjuk, hogy pontosan mi történt, vagy mi történt volna. Kétségtelen, hogy egy ilyen sms nem a jónak a jele.

2009. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy olvassák el egymás cuccait, hanem, hogy bele lehet nézni. A kettő nem ugyanaz. És aki röktön kiakad meg kapkod a telefonja/gépe után az titkol valami akárki akármit mond is.
2009. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!