Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "barátzónából" tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátzónából" tényleg nincs kiút?

Figyelt kérdés

6 éve ismerek egy lányt, 4 éve megpróbáltam, hogy lehet-e komolyabb a kapcsolatunk, akkor nemet mondott. Napokban is rákérdeztem, azt mondta, hogy "nagyon szeretlek...de csak mint barátot."

:(

Szerintetek?



2012. okt. 11. 07:01
1 2 3 4
 31/40 Lifeishard ***** válasza:

Jól elkanyarodtunk itt a témától... :)

Nagyon-nagyon ritka, hogy kikerülj onnan - egyszerűbb be sem kerülni. :) A lényeg, hogy nem úgy kell hozzáállni a dologhoz, hogy "előbb leszek a csaj barátja, utána a szeretője". Működhet így is, de ritkán, és mindig kell hozzá valami plusz (nem, nem a pénz). Inkább hamar ki kell fejezni, hogy a társasága, személyisége mellett mint nő is érdekel, mert férfi vagy.

Az meg, hogy az első 8-10 másodpercben eldöntik... Lehet benne valami, de pont azt kéne és lehetne kihasználni, amit gyakran emlegetnek férfitársaim, hogy a "csajok maguk se tudják, mit akarnak". Exem először egy bunkó, nagyképű valakinek látott, és a mostani páromnak se én voltam az esete... Vannak "vonzalmi kapcsolók", ha úgy tetszik - ha ezeket ON-ra állítod, a vonzalom az esetek nagy részében feléled. Tetszik vagy sem, a vagyon is lehet efféle kapcsoló - azt sugallja a nő számára, hogy a férfi hozzájut az erőforrásokhoz (ugye ez ma a jó vadász allegóriája), és ezáltal képes lesz róla és az utódról gondoskodni. Más kérdés, hogy pusztán a pénz miatt nem lesz szerelmes, és meg fog csalni. Erre hallottam azt a "mondást", hogy inkább kapjak egy szeletet egy jó tortából, mintsem enyém legyen egy egész tál sz@r". Így is lehet gondolkodni. Szerintem célravezetőbb az, ha az ember önmaga építése és a folyamatos fejlődés révén eléri, hogy az egész torta az övé legyen. Nem csak a pénzre indulnak be a csajok, de - és ezt bántó szándék, pejoratív felhang nélkül mondom - számít a pénz is. Csak nem úgy, ahogy sokan gondolják.

26/F

2012. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

A helyesség öröklődésére is nagyobb az esély egy helyes apától, mint egy rondától.

És a szép lánygyermek is szempont.


A tulajdonságok általában keverednek, belejátszanak a nagyzülői jellegek (tanultam genetikát)- olyan is van, hogy két ronda embernek szép gyereke lesz.


LH.- számít, de monogámia esetén mindkét nemnél jelentős, hogy talpraesett, életrevaló legyen a partner.


A "pénz" úgy számít, hogy lássam rajta: a jég hátán is megél, el tudja tartani magát, nem egy kis szerencsétlen. Nekem sok pénzem van- úgy látom, ha a nők megteremthetik MAGUKNAK az anyagi biztonságot, fütyülnek rá, mekkora erőforrásokkal bír a férfi.


De mind a nő, mind a férfi a minél életrevalóbb partnereket díjazza.

Főleg monogámiában!


(Bár vannak, akik feleségül vesznek "szerencsétlen" nőket, mivel biztonságosabb, jobban tudják irányítani, az ilyen nőnél kisebb az esély, hogy megcsalja- de az ilyen nőt meg általában épp a férfi csalja meg, valami "femme fatale"-al:)

2012. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy barátzóna, csak olyan van hogy nem vagy jó pasi, ezért nem kellesz.
2012. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki. Ennyi. Ezt nem lehet erőltetni, kész.
2012. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi ideje ott vagy,akkor nincs. Vagyis van kiút ha nem lesztek többé barátok.

Nem tud rád úgy nézni,mint pasira ezen ha az idő nem változtatott semmi sem fog. :(

2012. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Lifeishard ***** válasza:

"A "pénz" úgy számít, hogy lássam rajta: a jég hátán is megél, el tudja tartani magát, nem egy kis szerencsétlen."

Pontosan! Tehát férfira kivetítve: nem egy tutyimutyi gyökér.

2012. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Jah, köszi. :)


Bár én vagyok az a nő, akivel szerintem már beszéltünk erről: éljen meg a jég hátán is, de dominánsabb azért ne legyen nálam. :)

2012. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
*mármint beszéltél erről
2012. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Nem olvastam át figyelmesen a válaszokat, de itt most majdnem mindenki (tisztelet a kivételnek) a pénzről, meg a "bizonyított" tényekről irkálnak. Holott inkább meg kellene tapasztalni, hogy mire van a másiknak szüksége, akár nő, akár férfi legyen az illető. Nem a Discovery-t meg a netet kéne egésznap bambulni, hanem elmenni ismerkedni, tapasztalatot gyűjteni, esetleg segítséget kérni olyanoktól, akiknek jobban megy az ismerkedés.


Kérdező, ne reménykedj! Ha már 2-szer kosarat kaptál, akkor ez azt jelenti, hogy nem akar tőled semmit. Ennyi. Keresd a következőt!

2012. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Inkább nem foglalkozok most ezzel a ténnyel, valahogy aggként jobb élni :)
2012. okt. 11. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!