Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "barátzónából" tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátzónából" tényleg nincs kiút?

Figyelt kérdés

6 éve ismerek egy lányt, 4 éve megpróbáltam, hogy lehet-e komolyabb a kapcsolatunk, akkor nemet mondott. Napokban is rákérdeztem, azt mondta, hogy "nagyon szeretlek...de csak mint barátot."

:(

Szerintetek?



2012. okt. 11. 07:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%
Igen ez a 10 mp igaz. Kiéve akkor nem, ha a lány nem tudta a vagyoni státuszodat. Ez is bizonyított tény. Volt ilyen kísérlet a discoveryn. Szakadt fazon, rossz autóval és a vakrandin 10 mp alatt minden nő 10 ből 1-2 pontot adott a pasinak. Újabb rapidrandin másik 5 nőnél, sőt jobb külsejű nőknél, ugyanaz a pasi már 10 ből 8-9 pontokat szeredett össze pár perc alatt minen nőtől. Oka? Alátoltak egy Bentleyt, Armani öltönyt, Rolex órát stb. Ennyit jelent a különbség. Ronda és szegény pasi 1-2 pont, uaz a pasi felturbózva 8-9 pont. Tuti siker. Ez is bizonyított tény. Hányszor előfordult már itt is a környezetemben, hogy egy pasi nyomult egy lányra és mindig egymás után 10 szer is elutasította, mert nem tetszett neki. Aztán új Merci és 18 milliós lakás állt a házhoz örökségből, rá egy hét múlva már megvolt neki a lány, azóta is együtt vannak. Ja és ez a szindróma, nem csak a pénzéhes lányoknál jön be, hanem úgy a hölgyek 80-85%-ánél is, akik nincsenek rákattanvca a pénzre. De tudat alatt ők is szeretnének egy részt hasítani az életből és ha csúnya az a pasi, ha nem, de itt a nagy lehetőség, lehet többet nem jö vissza és belemennek a játékba.
2012. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
49%

Gyökerek vagytok, azért nincs csajotok. Nincs olyan, hogy barátzóna, a valóság az, hogy semmilyen szexuális vonzalmat nem érez irántatok a csaj. Ennek oka lehet, hogy csúnya a fejetek, ormótlan, lányos a testetek, de ami a legvalószínűbb, hogy unalmas, semmitmondó jellemetek van.

Én mindig is elhízott voltam, fostam a divatra, csóró voltam és vagyok is, mégis mindig volt barátnőm. Ennyit a hülye, pénzes-alfahímes elméletetekről.

Miközben lepontoztok, jusson eszetekbe, hogy nekem van csajom, nektek nincs. Ez esetben kinek a válasza hasznos?

2012. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Mert jóképű és gazdag vafy
2012. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Kérdező mi a frnacnak szívatod m,agadat, a Jóisten áldjon meg???? Ne haragudj, hogy ilyen indulatos vagyok, de hogy lehetsz ilyen hülye, hogy 4 évet (!) pazaroltál el az életedből a sermmire, mindezt úgy, hogy TUDTAD, hogy semmi sem lesz belőle. Hmmm???!!

Részedről nem az a kérdés, hogy a barátzónából van-e kiút, hanem hogy az idiotizmusból ki tudsz-e kerülni!! Nekem már az is sok volt, hogy 3 hónapig kerülgettem egy lányt, majd eléálltam, ő elmondta, hogy nem tetszem neki, mondom akkor jól van. Nem is nyaggattam többet, azóta megismerkedtem egy gyönyörű lánnyal, aki azóta a barátnőm. Lépjél már túl, cseszd meg!!

2012. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
kérdező figyelj ide én 4 éve ismerek egy csajt és nagyon jo barátok voltunk míg nem mondtam hogy neekem bejön és utánna elutasított de mondta nem érdekel csak maradjon meg a barátság és eltelt egy hónap én már telejsen elfelejtetttem a csaj és beszélgettem minden nap velee de utánna egyszer megtört minden és lesmárolt engem és azóta is eggyüt vagyok vele ne foglalkozz vlee hogy még most barátok vagytok mert minden barátságból kezdődik mert egy fiu és egy lány nem lehetnek örökké barátok az eggyik mindig tőbbet érez mint barát a másik iránt
2012. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Szerintem jegeld a témát. Amit az utolsó válaszoló írt, abban is van ráció: Ha a lány úgy érzi, hogy már nem érdekled, előbb-utóbb el fog kezdeni érdeklődni irántad, és úgy tenni-venni, hogy "újra szemet vess rá".

Az egyik legközelibb barátnőm példája ez:

Megismerkedett egy sráccal, tök jó haverok voltak, minden, jártak együtt koncertre, kocsmázni, de a barátnőm kijelentette, hogy nem akarna tőle soha semmit. Persze a srác már elég rövid idő után bejelentette, hogy szerelmes, a barátnőm elhajtotta. Azt mondta, zavarja a tény, mert ő nem tudna szerelmes lenni belé, és egyáltalán is, minek bolygatni a barátságot. Aztán a srác érzelmei enyhülni látszottak, elkezdett más lányokkal ismerkedni, randizgatni, sőt, valami barátnőt össze is szedett magának, és én is úgy láttam, hogy a barátnőmre már rá se hederít... Na, kinyílt a szeme a barátnőmnek, és hirtelen rájött, hogy neki kell ez a pasi... Onnantól fogva már mindent úgy és azért csinált, hogy a srác újra felfigyeljen rá...

Azóta együtt vannak, együtt is élnek, mindez több mint 1 éve.


De azt a mondást is vedd figyelembe, hogy "ami nem megy, azt ne erőltesd." Inkább mérlegelj, van-e értelme várni, takarékra tenni, vagy inkább keresned kellene mást.

2012. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
nőnek nem kell hinni sosem ha azt mondja h nincs esélyed mert ez nem igaz amikor a barátnőmmel össze jöttem azt mondta hogy sosem gondolta hogy eggütt lezsünk valaha is
2012. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

"Vagyis a nők 10 másodperc alatt eldöntik, hogy valaki egyáltalán labdába rúghat-e náluk."


Ez nagyon igaz.


A vagyon meg csak az anyagias csajoknál jön be. Én közepesen állok: sok pénzem van, de vannak férfiak- ez tény- akiknek több. Sokan próbálkoztak nálam.


De szinte mindig "lefelé" választottam, a vagyonnal szemben a helyes külső fontosabb.

Van annyi pénzem, amiből igencsak kényelmesen megélhetek, nekem nem éri meg, hogy dupla annyi pénzért valami számomra ronda, visszataszító krapekkal feküdjek össze.


Inkább akkor legyen csóró, de nagyon vonzó, kívánatos. :)

2012. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
ellehet hogy ha valaki nagyon vonzó szép és sexi de főni mosni takarítani nem tud akkor mi van ?
2012. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

"Ronda és szegény pasi 1-2 pont, uaz a pasi felturbózva 8-9 pont. Tuti siker. Ez is bizonyított tény. Hányszor előfordult már itt is a környezetemben, hogy egy pasi nyomult egy lányra és mindig egymás után 10 szer is elutasította, mert nem tetszett neki. Aztán új Merci és 18 milliós lakás állt a házhoz örökségből, rá egy hét múlva már megvolt neki a lány, azóta is együtt vannak. Ja és ez a szindróma, nem csak a pénzéhes lányoknál jön be, hanem úgy a hölgyek 80-85%-ánél is, akik nincsenek rákattanvca a pénzre."


1. Ronda, szakadt pasi persze, hogy nem jön be. De egy pasin sokat dobhat, ha kiöltözik- és ez nem feltétlenül a "pénzt" jelzi. (Kb. ugyanaz a szitu, mint amikor neked jobban tetszik egy drágán felöltözött, csinos nő, mint egy szakadt melegítőben mászkáló- gondolom nem azért, mert az anyagi státuszára következtetsz, bár kitudja).


2. 80-90%-ot túlzásnak tartom, de fogalmazzunk inkább úgy: ez, ilyen formában az emberek nagy részére igaz. Például bármilyen nemű emberrel akarna összeállni egy nő, vagy férfi, aki hirtelen több tíz milliót örököl, hát szerintem összejönne neki. Értsd: ha hozzád menne oda egy milliárdos csak, nagy valószínűséggel boldogan ugrándozva költöznél be a villájába. Csak a nők ezt könnyebben megtehetik, mivel:

- Egy gazdag nő nem lesz olyan hülye, hogy a vagyonát ilyesmire pazarolja (még gazdag, ronda nő is könnyedén kap enélkül is partnert)

- Ellenben egy ronda férfi csak akkor, ha gazdag lesz

- Egy gazdag nőnek (legalábbis ezt látom a környezetemben) az ég világon semmi szüksége arra, hogy maga mellett tartson egy selyemfiút (sokkal kisebb jelentőséggel bír számára a dolog), hogy arra pazarolja vagyona jelentős részét, hogy ajándékokat, lakást, autót vesz neki, stb.

A nőnek a férfi ilyen értelemben státusznak sem státusz, hisz egy átlagos férfi rém könnyen kapható: semmiféle dicsekednivaló nincs abban, hogy nőként kapok partnert, az meg inkább hátrány és szégyellnivaló dolog, ha "csak a pénzemért" kapok partnert.


Bár férfiak között is kezd már kialakulni az, hogy lelúzerezik a helyesebbek, vonzóbbak azokat, akik csak a pénzükkel tudnak csajozni (míg ők totál ingyen). :)

2012. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!