Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "barátzónából" tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátzónából" tényleg nincs kiút?

Figyelt kérdés

6 éve ismerek egy lányt, 4 éve megpróbáltam, hogy lehet-e komolyabb a kapcsolatunk, akkor nemet mondott. Napokban is rákérdeztem, azt mondta, hogy "nagyon szeretlek...de csak mint barátot."

:(

Szerintetek?



2012. okt. 11. 07:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Bukó.
2012. okt. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
De mért? Mi lehet az, ami miatt nem jönne össze velem? :/
2012. okt. 11. 07:06
 3/40 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod békén az ezzel való nyaggatással akkor még onnan is repülsz.
2012. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Azt tőle kell megkérdezned, hogy milyen okai vannak, nem itt...
2012. okt. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy nem tetszel neki.. mi ezen olyan furcsa? Biztos neked is vannak olyan haverjaid, akikkel nem jönnél össze.
2012. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%

Friendzoned-achievment!

Sajnos ezt felejtheted el, ha egy lánynál barátzónába kerülsz, akkor onnan nincs kiút. Elmondok neked egy érdekes kísérletet, amit kutatók végeztek. Az volt a kísérlet lényeg, hogy nőknek idegen férfiakkal kellett beszélgetniük (gyakorlatilag randizni), és figyelték mi történik. Azt találták, hogy azoknál a férfiaknál, akit később szimpatikusnak találtak, a beszélgetés során 9-10 másodperccel a beszélgetés kezdete után megfigyelhetőek voltak apró jelek (testhelyzet változása, pupillák stb), amik arra utaltak, hogy az illető bejön a hölgynek. Vagyis a nők 10 másodperc alatt eldöntik, hogy valaki egyáltalán labdába rúghat-e náluk. Ez persze csak egy elsődleges szűrő, amin aránylag még sokan átmennek, és ez nem jelenti azt, hogy ha átmentél, akkor biztos lesz valami, de ha ebben az első 10 másodpercben nem mész át, akkor végleg buktad a dolgot. Sajnos a rendelkezésre álló adatokból elég biztosan kijelenthető, hogy te az első 10 másodpercben ennél a lánynál megbuktál, így ez soha nem fog összejönni. Ne küzdj érte, mert hidd el, nem éri meg! Sajnos fiatal tízenévesként én is jártam így, még kevesebb eszem volt, és futottam egy ilyen lány után, pénzt, időt fordítottam rá, tök fölöslegesen.

2012. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Nemcsak a lányoknál dől el pár másodperc alatt, hogy bejön-e neki a pasi. Fordítva is ez ugyanez elmondható. Hiszen egy pasi nem kezd el beszélgetni olyannal, aki számára nem vonzó és szimpatikus, nem?

Sajnálom, de itt már csak a csoda segíthet, vagy fel kellene "felfüggeszteni" ezt a barátságot egy időre, mert csak szenvedni fogsz továbbra is, mint a kutya. Emiatt pedig nem tudsz más lányokkal ismerkedni, randizni.

Fel a fejjel!

2012. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Akár 10 másodperc, akár nem, mint látható rengeteg feltett kérdésből, az nem azt jelenti, hogy életre szólóan jó döntést hoznak... igaz ez nem változtat a helyzeteden, meg az enyémen se :/
2012. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
*függeszteni (jav.)
2012. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
60%
De van egy esély, ha hirtelen vagyonra teszel szert, mondjuk 15-20 millió ftra, ez kezdésnek megfelelő. Ha utána még minden hónapban kapsz 300-400 nettót, hogy a 15 millióból vett lakást és az 5 millióból vett autót fenntartsd, akkor az további jó pont. Ha ezek mellé még jól is öltözöl és kisportolod magadat akkor az a 3. jó pont, és már meg is van a jó recept. A tiééd lesz a csaj ez 80%. De ehhez kell a 20 millió ft.
2012. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!