Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "barátzónából" tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátzónából" tényleg nincs kiút?

Figyelt kérdés

6 éve ismerek egy lányt, 4 éve megpróbáltam, hogy lehet-e komolyabb a kapcsolatunk, akkor nemet mondott. Napokban is rákérdeztem, azt mondta, hogy "nagyon szeretlek...de csak mint barátot."

:(

Szerintetek?



2012. okt. 11. 07:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

"ellehet hogy ha valaki nagyon vonzó szép és sexi de főni mosni takarítani nem tud akkor mi van ?"


Szerintem semmi.

De a sors érdekes fintora, hogy általában épp az élősködni akaró nők nem képesek az alapvető önellátásra sem (értsd: akik ki akarják tartatni magukat).


Míg a normál, dolgozó nők azért alap szinten ellátják magukat. Én is pl. Másra nem házimunkáznék, mivel nem várom, hogy eltartson, de önellátó vagyok. Legyen ő is az. Ha nem, akkor lakjon otthon, ne nálam "rendetlenkedjen". :)

2012. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Az viszont igaz, hogy ha van egy gazdag és ronda pasi és egy helyes de templom egere szegénységű, akkor 10 ből 7 az előbbi választja, mert a jövőre gondol. Arra, hogy ha összejön a gazdaggal, aki netán még idős is (ha idős és 60 körüli a pasi, akkor elég csak 2 hetente lefeküdni vele)akkor biztosítva van az utód jövője. Hányszor látni latin telenovellákban is, hogy csinos modell csaj gazdag ronda, bajszos pasival van együtt (nem véletlen, hiszen az életben is elfogadott)és ha a gazdag pasi hullafáradtan hazajön a munkából, akkor a csaj rögtön megmondja neki, hogy vetkőzzön le, mert dugni akar, hiszen gyereket szeretne. Ezzel tudja szinte örökre magához láncolni a pasast és biztosítva van a jövő, vagy ha elválnak, akkor biztosítva van az osztozkodás lehetősége is. Tudja, hogy annyira nem kívánja a szexet. elég csak a gusztustalan testét a pasinak két hetente elviselni. Ez pedig megéri.Nagyon számítóak tudnak lenni a nők. A pénzért és a gyerekükért bármit megtesznek legtöbben. Itt most nem csak a pénzéhes lányokra gondolok.
2012. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Jaj, hát ne a szappanoperákból indulj ki. ;D

Azt olyanok írják, mint te. :)


Semmi realitás bennük.

Persze, sok még az anyagias nő, mivel régen nem dolgozhattak. De egyre több az anyagias pasi is.


És a nőkben, khm... azért nem csak ez a beléjük nevelt anyagiasság él, hanem ÖSZTÖNÖK is.


A férfi megtermékenyítő képessége már 30 felett csökkenni kezd. 40 felett a vetélések feléért a spermiumok rossz minősége felelős! Ha egy nő egészséges utódot akar, akkor fiatal, és nagyon előnyös külsejű férfitől kell szülnie.


Ezért lehet, hogy még az említett anyagias nők is igen gyakran "kakukkfiókat" visznek a fészekbe. :) Megcsalják a vén pénztermelő automatának használt "apucit" a fiatal sofőrrel.


Különben- mit vártál? Ha a nők nem birtokolhatták eddig maguk az erőforrásokat, úgy veszik el, ahogy tudják.


Az én környezetemben viszont a sokat kereső nők magasról tesznek a náluk gazdagabb pasikra: mivel azok, ahogy írtam, általában nem felelnek meg az esztétikai szempontjaiknak. Pénzt szerezni meg máshogyan is tudnak.


Viszont nem a modell csajokból kellene kiindulni, elárulnám, hogy a hasonló srácok tök ugyanolyanok. Nézd meg, a Madonna is folyton ilyen kis fiatal, anyagias modell fiúkat tud felszedni, pedig már hány éves?

2012. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Emberek, nem a vagyonról, és a vagyoni helyzetről szól a kérdés, hanem arról, hogy van-e kiút a barátzónából. Márpedig én nem hiszem, hogy csak az anyagiakkal lehet onnan kikerülni... Ez olyan, mint a kaja. Nem biztos, hogy jobb csak azért, mert drágább.

Mindenkinek más a szexepilje, amivel hatást tud kiváltani az emberekből.

Ha valaki csak a pénzével ér el sikereket, az végül is nagyon sikertelen ember. Szerintem.

2012. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Ez csak elmélet, hogy fiatal pasitól egészéges utód. Ha van egy ronda, de gazdag és fullra okos pasi, akkor szeretné a nő, hogy okos gyereke legyen. És jó esélye van, hogy okosságot a pasitól a szépséget meg az anyától örökli. Kész is a recept. Mit gondolsz, miért van annyi 60 körüli pasinak 10-15 éves fia? Rengetegnek van. Mert akkor lettek jó vagyoni helyzetben, hogy a nőknek kelljenek. Ez ösztön. A nők meg a gazdag pasikhoz húznak ösztönösen.
2012. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Hát ezzel az utolsóval egyet tudok érteni. :)


Az anyagiakkal érvelni általában kétféle férfi szokott:


- Akinek van, és így össze tud szedni "olyan" csajokat, aztán kedvező azt állítania, hogy más férfiak is csak így tudják megtenni...


- Akinek nincs pénze és valami nagyon nincs rendben vele ezen kívül (rém rossz külső, nagyon gáz személyiség)- ezzel azonban nem akaródzik szembenézni neki, így az anyagiak hiányával indokolja, hogy "nah, hát ezért nem jön nekem össze"

2012. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Mármint utolsó előttivel! :D


"Ez csak elmélet, hogy fiatal pasitól egészéges utód."


Ez bizonyított tény, nem elmélet.


"Ha van egy ronda, de gazdag és fullra okos pasi, akkor szeretné a nő, hogy okos gyereke legyen. És jó esélye van, hogy okosságot a pasitól a szépséget meg az anyától örökli. Kész is a recept."


Nem értesz a genetikához. Épp ez az. Hogy erre nincs recept. Ezért jár sok gazdag, okos, ronda pasi úgy, hogy elvesz egy fiatal, szép, de buta nőt.


Aztán a gyerekeik csúnyák és buták lesznek. :) Egyébként a biológia nem így működik, épp az "ösztön" a lényeg- hogy ránézek a pasira, aztán látom, hogy fiatal, életerős, egészséges, s ez indít be. A többi, amit írsz, tudatos spekuláció lehet, de nem vágykeltő hatású.


"Mit gondolsz, miért van annyi 60 körüli pasinak 10-15 éves fia? Rengetegnek van. Mert akkor lettek jó vagyoni helyzetben, hogy a nőknek kelljenek. Ez ösztön. A nők meg a gazdag pasikhoz húznak ösztönösen."


Ha arányosítod, akkor nem olyan sok az. Előfordul.

Régen még gyakoribb volt.


Én nem állítom azt, hogy egy milliárdos pasi, egy milliárdos nőhöz hasonlóan nem vehet anyagias partnert magának. Ez mindig is így lesz.


Ha van pénzem, mindegy, milyen nemű vagyok, milyen ronda vagyok- mert mindig lesznek élősködő emberek. Ennyi.


A többiről meg, tessék: (egészséges ösztönökkel rendelkező nő nem saját maga ellensége, így ösztönösen kerülni fogja a túl idős férfiakat, vagy legalábbis csalja őket :)


[link]

2012. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Halál komolyan mondom, hogy hagyd a fenébe. Innen nincs kiút. Ne pazarolj el többet az életedből, legyél rajta túl, amilyen gyorsan csak lehet.
2012. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm ezt a sok és kimerítõ választ. Nem foglalkozok tovább vele, sokat szenvedtem miatta.

Én nem az anyagiakkal foglalkozok, nekem fontosabbak az érzelmek..

2012. okt. 11. 11:42
 30/40 anonim ***** válasza:
Az viszont tény, hogy helyes pasitól nem lesz helyes fia, több ezer ilyet vizsgáltak meg. Nekem is van ilyen ismerősöm. De az okosság az öröklődhet. Viszont helyes pasinak ált. szép lánygyermeke lesz. Nem egyszer láttam már ronda apát, szép fia vagy lánya volt. Tehát ez sem így megy.
2012. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!