Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok igazi társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok igazi társat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet az én gondomra nincs is igazi válasz, csak az idő, de akkor is kíváncsi lennék mások véleményére. Egyedül nevelem két kicsi lányom, 22 évesen, egy kicsi faluban. Nem vagyok egy bányarém, se egy szexi cicus, van mit fogni rajtam. Több társkereső oldalon fent vagyok, de csak "amiatt" találnak meg, vagy ha valaki komolyan is érdeklődik, az 50éves elmúlt! Azokra nem is válaszolok, akik csak a szex miatt találnak meg, és azokat is elküldöm,akik idősek. Egy férfi volt eddig, aki tetszett volna, de kiderült, barátnője van, aki babát vár. :-( Pedig nincsenek olyan hű de nagy elvárásaim, csak ápolt legyen, és megbízható,ami szerintem nem nagy elvárás.

Szerintetek is én vagyok túlságosan türelmetlen, vagy hogy van ez? Igazi véleményekre lennék kíváncsi! Köszi!


2009. aug. 6. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem te vagy egy kicsit türelmetlen.

Korodból kiindulva nemrég szülhetted a második babát, nem lehetett olyan sok idő, amióta társat keresel. Ha komolyan gondolja az ember a megfelelő társ megtalálását, hát az évekig is tarthat. Lehet, hogy a gyerekeid már akár felsősök is lesznek akkora.

Még mindig sokkal jobb egyedül élni, mint egy nem megfelelő partnerrel szenvedni.

2009. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Hát 2 gyermekkel valóban nehéz.. és az embernek jó lenne egy társ. Társkereső oldalak nem igazán reálisak, valósak és kevés az esélye, hogy pont ott találsz társat, ahol élsz. Biztos vannak a faludban is férfiak, csak nem mernek kezdeményezni vagy sokat vagy otthon és nem látnak. Ha neked fontos, hogy legyen barátod, akkor barátkozz velük és aztán lehet több is közöttetek. =) Meg ott van a myvip, iwiw, ott keresgél és ha találsz valakit, akkor írj neki :) remélem segíthettem, jó éjt. Egyébként férfiból vagyok, ha érdekel.
2009. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen.

2 gyermekkel sajnos már eleve hátrányba vagy az egyedülálló nőkkel szemben egy társkeresői oldalon.

A való világban pedig hát egy "kis faluban"laksz ahol ugye sok idős lakik és nincs olyan nagy élet és mozgás mint egy városban.Ezáltal kevesebb az esély a randikra is falun belül.


Megoldás:Néha mondjuk elmész a barátaiddal,ismerőseiddel 1-2 partyra vagy buliba(gyereket addig leadod vkinek..nagymama,barát stb)ahol nem csak tizenévesek vannak és ott próbálkozol.Biztos oda fog jönni vmi egyedülálló korodbeli férfi aki talán megfelel.


Vagy az ismerőseidnek megmondod hogy ha tudnak olyan paliról aki egyedülálló,komolyan gondol egy kapcsolatot illetve,ápolt,munkája van,normális annak feltétlenül szóljanak hogy van egy csaj(te) aki olyanra férfira vágyik mint ő.És akkor majd lesz vmi.....


19/F

2009. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

hát eleve nehezíti a helyzetedet a két gyereked. 22 évesen ez azért elég nagy hátrány lehet. Én 20 éves vagyok, és úgymond teljesen gyerek élete élek. persze dolgozom és tanulok, de azért anyukám beleszól még az életembe, nem vagyok még teljsen önellátó, bulizni járok, sokat szórakozni stb...És szerintem egy 25-26 éves fiú hasonló életstílusban lehet. Így szerintem hozzád egy kicsit idősebb férfi való, aki már nem egy egyetemista, hanem egy dolgozó komoly férfi. Manapság pedig bizony van, hogy sokáig járnak iskolába az emberek. Alig van olyan, aki 25 éves koráig megkapja a diplomáját.....

De egy 30-35 éves valaki már jobban megérthet téged. A te korosztályod még másra vágyik. Felhőtlenebb kapcsolatra. Én így gondolom.

Nehezíti a helyzeted tovább az is, hogy egy kisa faluban élsz. Nem tudnál onnan kimozdulni?

lehet, hogy nem jön be neked a társkereső. Személyesen kéne inkább próbálkoznod...de ez ugye egy kis helyen nem is olyan egyszerű. lehet, hogy a társkereső oldalakon lévő szöveged nem a legbíztatóbb...Ha a rögtön kiírod, hogy két lányt nevelsz egyedül, riasztó lehet, hogy férjet akarsz fogni magadnak. Ne ezzel indíts. Ne az életkörülményeidre, hanem a személyiségedre, az érdeklődési körödre helyezd a hangsúlyt. ne panaszkodj senkinek, mert lehet valaki megértő, de a személyes problémák később kerüljenek elő. nem azt akarom mondani, hogy titkolj el valamit, mert nyilván az sem célravezető, csak ne az legyen az első, amit megtudnak rólad, hogy két gyereked van és nem érted, hogy miért nem találsz már magadnak valakit. Ez senki számára nem vonzó. Vagy csak valóban az 50 éveseknek. mert ők már olyan anyagi körülmények között vannak, hogy nem hátrány a gyerek és vonzó számukra a fiatalságod.

2009. aug. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem semmi sem lehetetlen!!! Ne keseredj el, egyébként megértem, hogy társra vágysz már most, így hogy van két gyereked... nekem még nem kell de még én is igazi gyerek vagyok /21vagyok/.

De nem lehetetlen, csak tudod, szerintem nem kellene társkeresőznöd!!!!!!! Az egy akkora baromság, már ne haragudj....

Szerintem hetente egyszer igazán eljárhatnál valahová /nem diszkóba/ hanem valahová, ahol emberekkel lehet ismerkedni. Lehetne valami hobbid is, főző tanfolyam vagy tánc... ott vannak pasik is. Nem egy nagy költség, hetente 1-2órát vesz el az ember éeltéből és ismerkedik, jól érzi magát.

De ez csak egy példa volt, nem tudom mit szeretsz, de neked azt látom a legmegfelelőbbnek ha kimozdulsz otthonról és társaságba mész! Egyébként a gyerekekkel is szervezhetsz programot cslaádi rendezvényeken, hátha összetalálkozol egy egyedülálló apukával :)

Szóval a lényeg ebben van, hogy keresni kell, ki kell mozdulni! Sok sikert és előbb vagy utóbb, ha nagyon akarod úgy is sikerül! :)

2009. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszi mindenkinek!!! Rendesek vagytok! A társkeris szövegem jó, nincs vele gond, és nem szoktam panaszkodni se, csak így névtelenül érdekelt, ki hogy látja! Nem sokat vagyok itthon, jövök, megyek, dolgozom... A kicsik másfél és két és fél évesek, szóval nem az a kimondott babák. És valóban igazatok van,mert nekem a 35-40közötti férfiak jönnek be, akik már megkomolyodtak kicsit, és nem csak arra hajtanak. Sajna a baráti körömben nem igazán vannak egyedülállóak, vagy ha igen, akkor meg annak oka van (drog, pia, agresszív, stb.), és ilyeneket nem engedek a közelembe, függetlenül attól, hogy barátként megbízhatóak! De mindenben teljesen igazatok van... Türelmetlen vagyok, de már több,mint egy éve egyedül vagyok, és kicsit jó lenne néha valakihez odabújni!

Tényleg köszönöm az őszinte véleményeket, tanácsokat!!!!

2009. aug. 6. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!