Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus vagyok, hogy találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, hogy találok magamnak társat?

Figyelt kérdés
már 10 éves korom óta szeretem a lányokat ill akkor jöttem rá h mi vagyok valójában. a Szüleimnek nem merem elmondani mi vagyok mert attól félek kitagadnak. Nincsenek barátnőim mert nagy ivben elkerülnek a fiú barátaim meg mindig ezzel szekálnak.Mit csináljak h megváltozzon ez a helyzet =/?
2009. máj. 17. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%
legyél heteró
2009. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
hány éves vagy? járj el olyan körökbe ahol a másság elfogadható tény. és megvan oldva
2009. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
-.-'
2009. máj. 17. 18:07
 4/17 A kérdező kommentje:
16.éves vagyok.de az a baj h sehol se fogadják el h más vagyok.=/
2009. máj. 17. 18:08
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
szia. nekem is pont ez a problémám. 16 éves lány vagyok, nem találok társat, félek kezdeményezni a pofáraesés miatt. szüleimnek én sem tudom elmondani...
2009. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
A fiu "barátadid" nem igazi barátok,a barátnak az a dolga h elfogadjon,merg minden,erröl most nme tartanék hosszas prédikációt.Ők max haverok,de annak is elég gyér a kínálat.Járj olyan szórakozóhelyre ahol megismerhetsz melegeket.
2009. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Az első válaszolónak: Látszik, hogy te hetero vagy és valami irgalmatlan nagy paraszt. Mi az, hogy LEGYÉL???? Az ember nem tud csak úgy hetero lenni. Ha neked most azt mondanák, hogy legyél homoszexuális attól te még nem lennél az! És ez fordítva is így van!!!


Kérdező: Teljesen átérzem a problémádat, én is ugyanebben a cipőben járok (csak én fiú vagyok).

Am...próbálj meg olyan társaságba járni, ahol elfogadják és vannak is melegek, leszbik (hogy ilyen magyarországon van-e.....:S)

Vagy neten keresgélj!

Remélem azért egy kicsit hasznos volt, amit írtam!

=)

2009. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszööm szépen a három válaszolónak :)
2009. máj. 17. 18:19
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek a 18:16-os válaszolóval, nem tudom miért csak 40% a válasza...


Járj el ilyen bárokba szerintem, ott jól lehet ismerkedni. Bár lehet ezzel még ráérsz később...


Az interneten sok ilyen jellegű társkereső van és fórumok. Lehet találsz valakit aki közel lakik hozzád és ha nem is jöttök össze barátok lehettek. Elmehettek együtt szórakozni klubokba is stb.

Közösségi oldalakon is vannak ilyen klubok, keress rá.


Amúgy szerintem jobban jársz ha a hetero fiúkat kerülöd. Én akiket ismerek azokat se kedvelem túlzottan, mert vagy nem veszik figyelembe, hogy én velük nem és úgy csinálnak, mintha lenne esélyük, vagy be akarnak szállni :D mekkora parasztok :D Persze vannak kivételek, akik nem, de kevés...


A szüleid miatt ne aggódj, nem kell nekik elmondanod amíg nem muszáj. Én is szivesen elmondanám, de nekik nem lehet erre már rájöttem.

Az új ismerőseidnek se kell rögtön elmondani, sokan nem érdemlik meg. Én csak annyit mondok, hogy igen, van valakim... aztán ha olyat kérdeznek kitérő választ adok és ennyi. Ha az illető érdemes rá akkor később elmondom az igazat.

Különben engem se értenek meg, csodaszámba megy, ha valaki elfogad így amilyen vagyok. De ez van, akinek nem tetszik le lehet lépni :)

Szerintem ne aggódj, egyszer biztosan sikerül olyan közegbe kerülnöd ahol jól érzed majd magad.

2009. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kösznöm szépen a segítséget =)
2009. máj. 17. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!