Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus vagyok, hogy találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, hogy találok magamnak társat?

Figyelt kérdés
már 10 éves korom óta szeretem a lányokat ill akkor jöttem rá h mi vagyok valójában. a Szüleimnek nem merem elmondani mi vagyok mert attól félek kitagadnak. Nincsenek barátnőim mert nagy ivben elkerülnek a fiú barátaim meg mindig ezzel szekálnak.Mit csináljak h megváltozzon ez a helyzet =/?
2009. máj. 17. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Ezen átestem én is pont 16 évesen. csak fiú vagyok.

Neten vannak ilyen oldalak, direkt ilyen forumok, irj privit kérlek szerintem tudnék segiteni, megprobálom megkeresgetni neked azokat az oldalakat. szia

2009. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, a Vis Major, az ilyen elfogadó hely, legtöbben leszbik ott, ilyen művészetis izé.
2009. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
[link] itt tudnak lányok, lányokkal ismerkedni.
2009. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
[link] itt is vannak, jó forumok meg ilyenek. Tuti tudnak segiteni neked.
2009. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. máj. 18. 19:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak úgy keresgéltem a kérdések között és rátaláltam erre... Kár, hogy már több mint 1 éves... pedig én 16 vagyok és leszbikus.. nekem sincsenek igazi barátaim, a fiúkat meg max havernak tekintem.. bennük nem bízok meg úgy...

Na mindegy, remélem neked azóta már van valakid és jól alakultak a dolgok :)

2010. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
regisztrálj a pride.hu-n vagy az angyalkak.hu-n. Itt jórészt csak leszbikusok/melegek/transzok vannak. (Persze van egy két heteró aki kíváncsi kik a leszbikusok a környezetében)Itt mindent megtudhatsz a leszbikus bulikról, kávézókról és ismerkedhetsz is más lányokkal. Ne add fel nekem is sikerült párt találnom, pedig leszbikus vagyok. Sokan vagyunk, csak meg kell ismerned őket.
2011. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!