Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok 32 évesen 2 gyermekkel, igaz megértő társat?

Figyelt kérdés

neten szerintem hazug emberek vannak,tisztelet a kivételnek:-)

köszönöm aki válaszol


2010. jan. 2. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm.. jó kérdés. Én egy tizessel fiatalabb vagyok nálad, és csak egy gyerekem van, de nekem sem jön össze :S

Szerintem talán nem hülyeség, ha barátokat kérsz meg, hogy mutassanak be egyedülálló férfiakat neked, semmirekellőket csak nem fognak ajánlani.

De amúgy ezen kívül nekem sincs semmi fogalmam róla, hogy hol lehetne normálisan ismerkedni. A szórakozóhelyeken nem igazán, vagy talán 100-ból egy pasi van ilyen helyeken, aki nem csak d*gni akar. Én mostmár egyre inkább úgy próbálom szervezni az ilyen dolgokat, hogy itthon, vagy akár nyilvános helyen tartok baráti összejöveteleket, és mindenkinek mondom, hogy hozzon magával valakit, lehetőleg olyat, aki nekem tetszene :)

2010. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz dolog,két gyermeket nehezen vállal fel egy férfi manapság.Rengeteg hölgy van ma magányosan.
2010. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!