Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátomnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátomnak egy éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem, hogy mit vegyek. Szülinapra, vagy egyéb ünnepekre mindig szuper ajándékokat vettem, illetve ötleteim is voltak rendesen. Most meg csupa olyan dolgok jutnak eszembe amik nem illenek szerintem egy évfordulóra.

2012. okt. 9. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Múltkor olyat csináltam, hogy lemásoltattam a kulcsomat, aztán rágravíroztattam a kettőnk nevét, és hogy a te kulcsod az én... ezt beleraktam egy szív alakú dobozba, amibe volt ilyen kis zsákocska meg kettönkről egy képet, persze tudta, hogy nem konkrétan arra célzok, hogy költözzön hozzám, csak jelképesen.. de még lehet akármi :)
2012. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem tök mindegy, hogy 'mit illik' :) egy bébimajmot is vehetsz neki, ha nektek ez jelentene valamit :D az a lényeg, hogy neki tetsszen, nem? :) jó, ez elég hülye példa volt, de remélem érted :D
2012. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!