Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra? és a rá két napra következő évfordulónkra?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy csináltatok egy polót amire rá lesz írva hogy "her" meg valami fényképet rá. vagy gravíroztatok egy karkötőt. belegravíroztatom azt a dátumot amikor összejöttünk. csak nem tudom mennyibe kerül egy gravíroztatás. de gondoltam még arra is hogy veszek egy kis füzetet /emlékkönyv szerű/ és tele ragasztgatom fényképekkel idézetekkel és üzenetekkel. az a baj hogy én nem tudom hogy ő milyen nagyságrendű dolgot szeretne nekem adni.. de mivel nekem nincs úgy igazán sok zsebpénzem anyuék meg nem igazán szoktak adni.. nem tudok olyan nagyszabású ajándékot venni. és nem szeretném magamat kellemetlenül érezni. szerintetek ezek jó ötletek? vagy valami más egyéb?
2011. dec. 1. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

miért írod rá hogy her?:D



barátod lány?^^

2011. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
her. azaz övé. szóval az enyém. valami ilyesmi.
2011. dec. 1. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is jó szar vagy angolból ;) További szép estét neked és a barátnődnek xdd
2011. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hers (: nem her


de amúgy aranyos ötlet.


nem tudom, hogy tudsz e kötni, de pl egyik legjobb bnőm kötött egy sálat pasijának karácsonyra. állati menőn néz ki (:

2011. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor ez van. nem az ilyen véleményekre voltam kíváncsi. ha valamit csak fikázni tudsz csináld csendben mert leszarom.
2011. dec. 1. 20:13
 6/11 A kérdező kommentje:

hmm köszönöm ez nagyon jó ötlet..

jaahm már tudom h hers. csak nem vettem észre hogy elírtam.

2011. dec. 1. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:

nálunk kb 500ft/ szó gravirozás egyik boltban ha hozott anyagra kéred de ha ott vásárolsz akkor két szó ingyenes...


am meg jó ötlet bár kicsit nyálas... de ha párod szereti az ilyeneket akkor biztos örülni fog... engem pl barátnőm kiakasztana ilyen ajándékkal :)

2011. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudom csak ez egy aranyos ötletnek tűnt. mivel nem igazán tudtam mit tetessek a polóra. mert egy közös kép szerintem egy kicsit unalmas már. és annyira nem személyes de még gondolkodok rajta. (: köszönöm a választ (:
2011. dec. 1. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy tojást,de homogén kezelt legyen,és mellé egy pick szalámit.
2011. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
lehet h már késve írok de szerintem ez a gravíroztatás jó ötlet:) mit vettél neki végülis?
2012. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!