Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi részeg, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi részeg, akkor mindig őszinte?

Figyelt kérdés
2007. aug. 28. 17:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
a részeg és a gyerek mindig őszinte! kivéve ha pasiról van szó...
2007. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig! Általában azonban igen.
2007. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnos tapasztalatból mondom hogy nem mindig, sőt...

nekem már vallott úgy szerelmet egy pasi, aztán egy hétre rá már vissza is szívta és bocsánatot is kért tőlem ez miatt,pedig olyan jó lett volna, ha igazat mond. :( ha ilyesmi helyzet miatt kérdezed, akkor az az én tanácsom, hogy ne hidj neki (persze lehet hogy ő nem olyan szemét mint az én szerelmem)

2007. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ne higyj neki!
2007. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen!de azt ugyis látod rajta ha hazudik!
2007. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol hejzettől függően hat mindenkire. Mert ha valami "átlagos" dologról van szó, vagy akár vagy vele élsz, és arrol kérdezel valamit, akkor 70-80% hogy őszinte lessz, de nem mindenkinél igy hat, és NEM AZ ALKOHOLT KELL HASZNÁLNI HOGY TUDD: A BARÁTOD ŐSZINTE E. mert ijenről már hallottam.
2007. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
hát sztem elég valószínű hogy akkor őszinte!Egyébként is csak annak az állatnak nem szabad hinni amelyik 4 napig vérzik és nem döglik bele! =D
2007. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Dehogy,ez tevhit!Csak gatlastalanabbul tud hazudni.
2007. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
szerintem részeg állapotban tobb minden elmesélnek, merészebbek,de tutira nem emlékeznek vissza rá, mármint hogy mit beszéltek ossze... attól fugg mit kérdezel tole! de hát nem tisztább ha józanul tisztázzátok a dolgokat meg a kérdéseket?
2007. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem alcoholfüggő, hogy ki az őszinte és ki nem! Ez emberi tulajdonságtól függ. Viszont olyankor kanosabbak is!:)
2007. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!