Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi részegen mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi részegen mennyire öszinte?

Figyelt kérdés

úgy értem, ha részegen azt mondja nekem hogy teccek neki és le akar velem feküdni akk az igaz lehet? de józanon barátnőmnek azt mondta h nem teccek neki. lehet csak neki nem akarta megmondani? a srác állítólag részegen öszintébb

buliba má 3x kevertünk, de máskor nem keres


2010. febr. 22. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak a kanosság beszélt belőle, vagy tényleg bejössz neki, de a barátnőd előtt nem akarja beismerni.


Ui: A helyesírási szótárat azért néha te is a kezedbe vehetnéd. ;)

2010. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Részeg ember nem hazudik, de igaz az is hogy nincs csúnya nő csak kevés alkohol. Mérlegelj!
2010. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"Az őszinteség egy olyan halmazálapotú anyag, amelny alkoholban oldódik":D
2010. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nemtom hogy ez miert nem egyertelmu>tuti teccel neki.

amugy reszegen az ember tenyleg nemigazan hazudik.

2010. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azé nem egyértelmű, mer ezeken a keveréseken kivül sose keres... :(
2010. febr. 22. 18:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én tudok hullarészegen is hazudni.

amikor tényleg őszinte vagyok, az más anyagtól van :o

2010. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2 ember nem hazudik! A gyerek és a részeg ember! Mivel a gyerek hazudik ezért a részeg ember is hazudik! Ha máskor nem keres, csak akkor amikor segg részeg, az azt jelenti, hogy meg akar dugni és kész. Feleslegess ilyen emberrel foglalkoznod.
2010. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rainmaker ***** válasza:
Nem hazudik, csak szebbnek lát, ha részeg. Megesik. Az elfogyasztott alkohollal egyenes arányban nő a nők szépsége:)
2010. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze igaza lehet a többi hozzászólónak, hogy hazudhatnak is a pasik ha részegek, nekem egyszer volt olyan, hogy a részeg párom kiöntötte nekem a szívét hogy mennyire szeret. Később elmeséltem neki, és azt mondta, hogy ezeket tényleg úgy gondolja, csak nem meri elmondani józanul.
2010. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem hazudik. de mivel jozanon nem keres, nem erdekled annyira hogy napvilagban, szesz nelkul, diszkon vagy agyon kivul is igenyt tartson a tarsasagodra. ha akarod fekudj le vele, de ennel tobbre ne szamits tole mert csalodni fogsz. en a helyedben hagynam.

fenall 1% esely hogy egy rendes, felenk fiu aki maskor nem mer hozzad kozeledni. de akkor meg balfsz.

szoval en mindenkepp hanyagolnam a helyedben.

2010. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!