Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi részegen mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi részegen mennyire öszinte?

Figyelt kérdés

úgy értem, ha részegen azt mondja nekem hogy teccek neki és le akar velem feküdni akk az igaz lehet? de józanon barátnőmnek azt mondta h nem teccek neki. lehet csak neki nem akarta megmondani? a srác állítólag részegen öszintébb

buliba má 3x kevertünk, de máskor nem keres


2010. febr. 22. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nos ha lelkizosen beszelsz egy reszeg hawerral az tuti h tobb igazat kifecseg mind jozannan amikor mukodik az agykontrolja... am az ien esetben ha egy reszeg srac azt mondja h tetszel az altalaban csak az alkohol beszel belole.. elsosorban mer reszegen rozsaszinben latja a vilagot.. ienkor mindenki tetszik. masik meg h alkoholos allapotban mindig rajuk jon a kefelhetnek.. ienkor efektiven teljesen mindegy nekuk h kivel csak h lefekugyenk vkivel, legyen az barki...
2010. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Régi és helytálló mondás, hogy borban az igazság!


Ha spicces vagyok, akkor kevésbbé törődök a barátnőm érzéseivel, és ami kikívánkozik belőlem azt ki is mondom.

2010. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!