Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ezzel a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezzel a kapcsolattal? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal már három éve vagyunk együtt, két éve költöztünk össze. Nem veszekszünk sűrűn, de ha igen, mindenért engem hibáztat, például, hogy nem teszek bele semmit a kapcsolatunkba, nem hallgatom meg soha. Ez természetesen nem így van. Ő nagyon ragaszkodó, nekem pedig több szabadidőre volna szükségem, amit nem ért meg. Mindent megteszek, amit kér, de gyakran már-már rabszolgának érzem magam, mert arra is megkér, hogy adjak oda valamit, amiért csak ki kéne nyújtania a kezét. Persze, ha azt mondom, ott van előtted egy méterre, csak ki kéne kelni az ágyból, akkor megsértődik. Nem igazán érzem önmagamnak magam, nem érzem férfinak magam és úgy érzem a mind lelki, mind karrieri világban visszatart. Nem vagyok biztos benne, hogy a hónapok alatt nem szelídült-e a szerelmünk szeretetté, nem is beszélve arról, hogy a nemi életünk igazán megritkult. Szeretem, de kételkedem a kapcsolatunk jövőjét illetően. Hogy deríthetném ki, hogy biztos vagyok-e az érzéseimben, hogy vihetnénk egy kis színt az életünkbe? Hogy jöhetnék rá, hogy van-e még jövőnk egyáltalán? 25/F



2012. okt. 5. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha biztosat szeretnél tudni,mindenképp írj rá.Aztán eldöntöd hogyan tovább.
2012. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj elnézést nem ehhez a kérdéshez akartam.:(
2012. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg is lepődtem :)
2012. okt. 5. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dobd el ezt a kapcsolatot.csináld azt amit szeretnél ha úgyérzed több szabadidő kell neked.ha ígyis rosszul érzed majd magad beszéld meg vele ezt amit leírtál pontosan!járjatok együtt szórakozni futni stb.becsüljétek meg egymást mert mást is meg fogsz unni úgymond nm csak őt hanem mást is az meg egy örök körforgás lenne.
2012. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!