Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ilyenkor? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyenkor? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az történt, hogy pár napja szakítottunk a barátnőmmel. Kicsit több mint egy évig voltunk együtt. A szakítás oka az volt, hogy minden kis hülyeségen összekaptunk, de ennek ellenére nagyon szerettük egymást. Ebben biztos vagyok. De már megunta a sok vitát, meg hogy mind2-en ilyen hírtelen haragúak vagyunk és úgy mondta, hogy: "természetileg" sem illünk össze.

Egyszer történt egy ilyen szakítás még tavasszal, az egy hétig tartott de utánna összejöttünk újra. Van egy olyan barátnője aki befolyásolja őt, és feltétlenül össze akarná boronálni a volt barátjával, ami abba az egy hétbe majdnem sikerült is neki, mert már találkozott is a barátnőm a volt pasijával. (de elvileg csak azért hogy a figyelmét terelje). De most is van egy olyan érzésem, hogy megint ez a "volt barát" benne lesz a képbe, értem ezt arra h megint elkezdenek majd beszélni és jön utánna a többi. De az tuti, hogy ez a szakítás ez komolyabb, de én akkor is nagyon szeretem még mindig, és nagyon rossz így nélküle. Üresek a napok, hiányoznak a vele töltött idők.


Most azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mit csináljak?

Felejtsem el? - de hogy? nagyon szeretem.

Próbáljam visszaszerezni? - de hogy? hallani sem akar rólam.


Köszönöm előre is a segítségeteket. Normális válaszokat kérnék!


18/F



2012. okt. 3. 19:01
 1/2 Évike147 ***** válasza:
teljes mértékben megértem a helyzetedet, mert nálunk a páromnak van egy ilyen "barátja" és nem exxel hanem bárkivel csak ne velem hozza össze. Igazából gőzöm sincs miért utál, soha nem ártottam neki még csak gondolatban sem, de tényleg, mégis utál.. sőt régen egész jóban is voltunk. Én arra következtettem, hogy tudja, hogy szeretjük egymást és jól érezzük együtt magunkat és ez egyfajta féltékenység, hogy amikor velem van nem vele.. Igazából én sem tudom a mai napig sem mit lehetne tenni az illetővel, de én azt csinálom, hogy próbálok nem foglalkozni vele és ha a párom szóba is hozza nem mondok rá semmit sem. Erősnek és büszkének mutatom magam és ez jobban bejön a páromnak, mintha hisztiznék, hogy már megint azzal a f*szkalappal találkozik vagy mit mondott vagy bármi. Emellett sajnos baj, hogy túlságosan hallgat az exxed a barátnőjére, tudja befolyásolni, nem tudja mit is akar. Meg kellene mutatnod, hogy veled jobban jár, jobban érzi magát veled, mint a barátnőjével. Viszont ha hallani sem akar rólad nehéz ezt bizonyítani. Egyáltalán nem beszéltek? Mert ez így nehéz..
2012. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem.

Törölt fészről is, tíltott. Iskolába kerül.. semmi esély.:\

2012. okt. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!