Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14/f vagyok sajnos mostanára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztyehlik Péter kérdése:

14/f vagyok sajnos mostanára én vagyok az egyetlen akinek az osztályomból nem volt még soha barátnője és már nagyon vágyok valakire hogy megöleljem. Vannak éjszakáim amikor hajnalig ezen rágodóm hogy mit tehetnék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy netes oldalt már kipróbáltam de egy a közelemben lakót se találtam, az osztálytársaim vagy más korombeli ismerőseim egy se jön be... Adnátok pár tanácsot??

2012. okt. 3. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

neten ne keressél...Élőben se.Ilyen fiatalon is felesleges.

Mi technikuson 19-20 évesek.5en vagyunk akiknek nem volt barátnője eddig.Még se sírunk

2012. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első tanács: Ne higgy el mindent, amit mások mondanak, főleg 14 éves gyerekek.
2012. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

másodikhoz kiegészítés:

nem biztos hogy az a normális amit mindenki csinál. Nem kell követni a birkákat, és azt tenni amit mondanak!

Csináld azt amit szeretnél, szarj le mindenkit amit mondanak!

2012. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
Először is, én is technikuson vagyok. xD Másodszor, tényleg ne higyj el semmit. Harmadik, 14évesen még bőven rá érsz. Negyedik, én 16 éves koromig a takarómat ölelgettem, és a párnámmal smároltam. Volt azóta jópár barátnőm, és tudod néha visszasírom a jó öreg takarómat :D.. Semmiről nem maradsz le. Ha pedig ölelés kell, vannak barátaid gondolom, az legyen elég ilyen fiatalon. Ne siesd el a dolgokat, főleg azért ne, mert "a többiek túl vannak rajta".. Hidd el, te cseszel rá. Szóval relax :)
2012. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokakat ismerek akik 14-16 evesen mar csajoztak,meg allitolag mar szuzek sem voltak,most 25-30 evesek,elvaltak es 1-2 tartasdijjat is fizetnek...szerintem sem kell kapkodni..kulomben is amit hallasz az ilyenektol annak fele hazugsag,de meg ha igaz is lenne naes?? te te vagy,nincs csajod es kinek mi koze hozza??De latom az a kerdes hogy mit csinalj hogy legyen baratnod-na ezt nem tudom,en 14 evesen meg az utcan bringaztam a haverokkal meg kukoricapuskaval lovoldoztunk egymasra :) ,lehet regimodi vagyok...30f
2012. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:

1szó:

lúzer

2012. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs nő, nincs sírás... :D


Na de komolyra fordítva a szót: szerintem a netes társkereséssel sincs semmi baj, csak ügyesen kell csinálni. Légy őszinte, és egyenes!

(Az első válaszolónak üzenem, hogy nekem kb 70-30 %-ban a netről került ki a kapcsolatom. Vagyis 70 %-a netről, maradék 30 valami más módon.)

A kérdezőnek meg annyit mondok, hogy próbálj társaságba járni, de ne akard görcsösen!

2012. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a hozzászólásokat! :)
2012. okt. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!