Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ez nagyon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez nagyon nem jó így de sajnos nem tudom mit tegyek (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 éve és 10 hónapja együtt vagyunk, együtt mentünk középiskolába is és 1 osztályba is kerültünk. Mikor összejöttünk utána 1 héttel volt egy ünnepség a suliban és a legjobb haverjának is elkellet oda menni. Elkezdtünk sétálni és a barátom úgy fogta fel hogy megcsaltam, pedig semmi nem volt csak sétáltunk és beszélgettünk. Utána megint volt egy félreértés most július közepén és szakított is velem, sírva futottam utána, hogy ne csinálja ezt. Másnap visszavett. Azt hittem újra minden rendben köztünk, voltak közös programok és még sok minden. Eljött a szeptember. Új iskola, új osztálytársak. Tökéletesen megbíztam benne hogy nem fog csajozni. Egy napon rossz előérzetem támadt és elég furcsán is viselkedett. Szerelmes lett egy másik lányba de neki már van barátja. Aznap az egész estét végig szenvedtem. Másnap délután lebuktattam, hogy egy másik lánnyal beszélt facebook-on ráadásul elég udvarló stílusban. Akkor bevallott mindent, hogy amióta vissza vett akkor elhatározta, hogy majd szerez magának egy másik csajt és akkor nekem elmondja és szakít velem és szépen lassan elhagy. Lassan 2 hónap eltelt azóta és nekem végig hazudott. Ráadásul még most is próbálkozik az egyik lánynál. Szóval lehet, hogy össze is jön vele, de én azt nem fogom tudni kibírni. Igaz azt mondta minimum 3-4 hét után visszajön hozzám ha nem jön be neki a csaj, de azt is csak akkor, hogy ha nem pasizok addig. Ha el akarnám hagyni, hogy legyünk csak barátok akkor meg egyből azzal jön, hogy nem szeretem és soha nem is szerettem. Persze majd biztos azért szenvedek emiatt mert nem szeretem.

De nem tudom mit csináljak mert most van egy fiú is aki meg nagyon meg szeretett engem, igaz fél órára lakik tőlem kb, de most nem tudom mit csináljak. Hagyjam a mostani kapcsolatomat és próbáljam meg ezzel a másik fiúval vagy még tudok beszélni vele valahogy, hogy erre semmi szükség és megtudjam menteni a kapcsolatot?

15/L a barátom 15/F

és az új udvarló 19/F


2012. szept. 7. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mer ilyen feltételeket szabni? Ne hagyd magad kislány találj egy normálisat, nem sokan, de vannak a híg fos tengerében:D Ismerkedj azzal a másik sráccal:)
2012. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"azt mondta minimum 3-4 hét után visszajön hozzám ha nem jön be neki a csaj"???

Na most azért álljon már meg a menet. Egy szerelmi kapcsolat két emberről szól, akik ugyanolyan megbecsülést érdemelnek a másiktól, amilyet ők nyújtanak.

Ezzel a mondatával gyakorlatilag a "ha nincs ló, jó lesz a szamár is" nézetét vallotta be.

Ez azt jelenti, legalábbis nekem az jön le belőle, h mindenképpen szeretne valakit maga mellett, és ha nem jön össze azzal a lánnyal akivel szeretne, akkor szerinte Te ott maradsz végig, és bármikor fordulhat hozzád, mert más dolgod sincs, mint rá várni.

Valószínűleg én látom rosszul, de... nem tűnik túlzottan fairnek a barátod, illetve nem hinném, hogy őszintén, szerelemből van Veled. Bár kívánom, hogy tévedjek.

2012. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!