Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek nagy elvárások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek nagy elvárások?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert szoktam tárkeresőzni és gyakran azt kapom, hogy túl nagyok az elvárásaim. Ezek pedig: kicsit idősebb legyen, magasabb legyen, környékbeli(ne távkapcs), intelligens, legyen legalább valami minimális közös téma vagy hobbi, egész picit legalább tetsszen nekem is ő.

L


2012. okt. 5. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire idős? Tól-ig?
2012. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25-33 mondjuk.
2012. okt. 5. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek nélkül értelme sem lenne egy kapcsolatnak.
2012. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

ez kb nem elvárás :D

talán azt mondom h a legyen nálam magasabb 1 picit túlzás már mint ha ilyen +20 cmre gondolsz de ha úgy érted h na 1-2 cmel magasabb v jöhetsz akkor nem probléma.

[mondjuk nem álszenteskedek én meg azt szeretem ha minimum velem 1magas a csajszi mondjuk ezt a 174 cmet nem nehéz teljesíteni :D]

2012. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hanariko ***** válasza:
annyira elb*szott lett már ez a világ, hogy lassan az ALAP tulajdonságokra is kincsként kell tekinteni, meg kérdezgetni hogy ez nem túl nagy dolog? A válasz: NEM. Mégegyszer, ezek tök alap dolgok, hiszen kell egy megnyerő, vonzó külső, intelligencia no meg az h vkinek nem fekszika táv.kapcs az is totál érthető... ne aggódj, nem magasak az elvárásaid, csaka társkeresőkön sztm kb. a ronda és/vagy szerencsétlen pasik (meg nők) vannak, azoknak bizony ez elég nagy elvárás. :D
2012. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nagy ez az elvárás, ha ehhez képest te nem vagy túl vonzó nő. Amúgy nem.


Magas vagyok, a közeledben lakom, és kicsit idősebb, ráadásul intelligens. Én vagyok a te embered!

2012. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!