Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy a baj, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a baj, ha már nem tudunk beszélgetni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal,együtt lakunk lassan 1 éve.

Ő 33 éves,én 21 vagyok.


Mostanában amikor pl: otthon vagyunk,nem tudunk beszélgetni.Általános dolgokat megtárgyalunk,de egyébként nincs nagyon témának.

Ma pl. elmentünk a Margit-szigetre sétálni,és olyan rossz érzés volt nekem,hogy csak ballagunk egymás mellett,és nem nagyon tudtunk elbeszélgetni.


Ez most már a vég?Vagy pedig azért nincs nagyon beszélgetnivalónk,mert éjjel-nappal együtt vagyunk?

Ő az első kapcsolatom,és nagyon fáj,hogy ennyire rossz irányba kezd fordulni :-(


2012. szept. 29. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Most mit mondjak? Igen, jól érzed. Négy év nem olyan sok, hogy két ember ne tudjon beszélgetni egymással.
2012. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen időszakok, nekem is a 3 éves kapcsolatomba, és tapasztalat, ha rágörcsölsz a beszélgetésre, v leblokkolsz v csak hebegni fogsz. Szal lazíts.

Ez tény, akik együtt élnek már nem fognak annyit beszélgetni mint akik külön, de ez nem a megunás, v a laposság jele

2012. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán ha a korodbeliekkel barátkoztál volna és nem egy 12! évvel idősebbel akkor nem lenne akkora szakadék kettőtök közt, egy ideig kibírta a kapcsolatotok mivel még új volt és nem éltetek együtt. De most hogy együtt éltek és minden nap tapasztaljátok a másik életét, nincs miről mesélni, mint régen mikor kevesebbet voltatok együtt. Most viszont kijön hogy ő már egy a érettebb korosztályba tartozik mint te. Mikor összejöttetek még csak! 17 voltál, és még szinte gyerek ahogy most kezdesz elindulni a 20on évesek rögös útján. Ő már más problémákkal szembesül. Ha nincs egy erős közös érdeklődés, akkor az ilyen kapcsolatok mind gallyra mennek. Azt hiszik a kis lányok hogy érettek, de nem, és a pasinak imponál hogy fiatal és friss hús, de ez 4 év után már nem nyújt újat. Az ő baráti társasága fogadok teljesen más mint pl a te baráti társaságod. Sose értettem minek kell lányoknak náluk 10 évvel idősebb pasival járni...(és most nem feltételezem azt hogy hátsó szándékok miatt)

Ha nincs igazam, és annyira sokban egyeztek, és mégsem vagytok képesek beszélgetni akkor ideje elgondolkozni azon hogy mégsem úgy van ahogy azt te hiszed. Ha a kapcsolat működik akkor ilyen gond nincs szerintem.

2012. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!