Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy semmiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy semmiről nem tudunk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban már több éve ismerem mindíg is tetszet többször is megpróbáltam vele összejönni de neki mindíg volt valamilyen pasija. És most már lassan egy éve nincs senkije és először a barátnőjét megkérte hogy kérdezzen meg engem hogy nem-e tetszik-e ő nekem (mármint az a csaj akiről a kérdés szól). Én mondtam hogy tetszik. Na délután rámírt facebookon megbeszéltük hogy járunk és 5 órán át beszélgettünk. Aztán másnap suliban egymáshoz sem szóltunk. (egy osztályba járunk) Délután rámírt facebookon hogy miért nem mentem oda hozzá én meg mondom hogy azt vártam hogy te gyere mondta hogy holnap beszélgessünk majd én felvetettem hogy mi lenne ha haza kísérném na suli után haza kísértem de egész úton olyan feszült volt közöttünk a légkör alig szólaltunk meg és amikor megszólaltunk akkorsem volt olyan igazi beszélgetés csak olyan "beszéljünk már valamiről" na elértünk a házukhoz és az általam tervezgetett búcsúcsók is elmaradt csak egy sima "szia" volt. Másnap megint csak semmiről nem beszélgettünk meg suliban is én annyira szeretnék oda menni hozzá és megölelni az osztályban de nem tudom hogy ő ehez mit szólna. És úgy érzem hogy ő is igy zavarban van amikor velem kell lenni-e. szerintetek mitől van? nem szeret? vagy nem ő az igazi? 15/F
2012. szept. 7. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Légy bátor srác menj oda hozzá kérdezd meg mit szeret beszéljetek arról biztos van vmi közös bennetek :) ha így sem megy akkor talán nem ő az igazi :S
2012. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"rámírt facebookon megbeszéltük hogy járunk"


Hát ezen besírtam :D:D

2012. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 ma már a facebook a menő nem is a személyes találkozás :DD
2012. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se ő az igazi. mert volt már más csajom igaz hogy vele is zavarban voltam de legalább el tudtam vele beszélgetni.
2012. szept. 7. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:

jah..ha ma már nicns valaki fent a facenbokon akkor már nem is létező személy :)


valószínűleg unalmasok vagytok egymásnak nincs téma nincs semmi..egy nagy nulla van

2012. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem is röhejes hogy facebookon beszélünk meg ilyesmit de vele egszerűen csak ott tudok beszélgetni mert élőben zavarban van/vagyunk. Mondanám hogy ő a hibás mert én feltudnék hozni jó témát pl kérdezek valamit ő meg folyton csak igennel vagy nemmel válaszol. Álatalában a beszélgetéseink ilyenek én kérdezek ő meg válaszol ilyeneket hogy: igen,nem,ja,szeretlek,stb. Meg egy hete járunk már és még se csók se semmi nem történt a leg "intimebb" dolog az a puszi volt. amugy szerintem egy jó smárolás és egyből feloldódna/feloldódnánk vagy nem jól gondolom? amugy én már többször gondoltam arra hogy itt a megfelelő pillanat az első csókra de nem tudom hogy mit szóla ehez vagy hogy hol csináljam ahol kettesben vagyunk? mert ehez el kéne hívnom valahova az meg olyan hülyén néz ki hogy elviszem valahova azt egyből lesmárolom vagy nem? hogyan csináljam? megéri egyáltalán foglalkozni vele? vagy nem ő az igazi?
2012. szept. 7. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:
az h ki az igazi azt nem lehet tudni , van aki 10 évig azt hiszi h ő az igazi aztán 1-ik napról a másikra jön a villámcsapás h van valakim ágyő nagy ő
2012. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem is röhejes hogy facebookon beszélünk meg ilyesmit de vele egszerűen csak ott tudok beszélgetni mert élőben zavarban van/vagyunk."


Semmi gond, mert úgyis írnak nemsoká' egy olyan alkalmazást a f@szbúkra, amivel dugni is lehet majd az oldalon, és akkor még hozzá sem kell érned a bigéhez!

2012. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
neked még nem volt barát nöd tudom azt irtad volt de ha let volna nem kérdeznél enyi hülyeséget ja és az a baj hogy a fészbukon meg beszéltek mindent igy mikor találkoztok már mindent tutok egy márpol nincs téma
2012. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez a gond amugy olyan komoly kapcsolatom még nem volt egyszer majdnem volt egy az amit már írtam is (azzal a csajjal jól eltudtam beszélgetni) de valahogy mégsem jött össze. Egy hétig csak ugy beszélgettünk,ismerkedtünk (mert őt annyira nem ismertem).
2012. szept. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!