Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud egy egy pár órákon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk w1th mee kérdése:

Hogy tud egy egy pár órákon át beszélgetni egymással?

Figyelt kérdés

Én a mondanivalómat elmondom röviden tömören,nem nyújtom szépitgetem,telefonon sem tudok 15percnél többet beszélgetni valakivel...

Az időt el tudom hülyülni,meg ilyesmik de amúgy honnan annyi mondanivaló?:D


2012. szept. 1. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez az adott személyektől függ. én úgy is el tudok beszélgetni pasival órákig, h nem járok vele.


ha majd találsz olyat, aki passzol hozzád, majd te is tudsz dumcsizni vele sokat.

2012. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Az alfahímek és a bétanőstények könnyen tudnak annyit beszélni. Elsősorban a szépítkezésről, meg a bulipletykákról.
2012. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok egyszerűen ha telefonálok nincs mondanivalóm ha személyes taliról van szó akkor jó elhülyülünk minden de telefonba nem jó :D tegnap is felhívott az egyik pasi haverom erre nem tudtam neki mit mondani tiszta ciki volt csak nevettem mint valami kis tini lány :DD 19/L
2012. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16:30

végülis volt ilyen,meg most is van akivel nem járok se semmi,de mégis órákig tudom jártatni a pofám vele:D

2012. szept. 1. 16:31
 5/7 A kérdező kommentje:

16:31

akkor megnyugodtam hogy ezzel nem vagyok egyedül x'd

Nálam is igyvan csak sajna forditva:'DDDDD

2012. szept. 1. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok a párommal, de sosincs semmi témánk, csak vagyunk egymás mellett. :( Szerintem ez azért van meg egyikünk sem csinál semmit gyakorlatilag, így nincs mit elmesélni. Én itt ülök a gép előtt minden nap. Ő sem csinál sokkal több mindent. Nincs mit megbeszélni. Mások eljárnak ide-oda, munka, suli, bulik, stb. Szerintem nekik azért könnyebb témát találni.
2012. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy hogyan lehet annyit hülyülni egymással. Viszont ha egyszer nekikezdek, akkor órákra elegendő mondanivalóm van. Utálom a szófecsérlést, ezért nem nyújtok semmit el, de a világ tele van szépségekkel, problémákkal, bosszantó, megoldandó vagy éppen izgalmas problémákkal, kérdésekkel, úgyhogy van miről beszélni.
2013. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!