Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikről tudunk még beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikről tudunk még beszélgetni?

Figyelt kérdés

Egy ideig több napot végigbeszélgettünk zsinórban, alvás nélkül... istenien elvoltunk, de mostanában nincs témánk :/

egy ideig képeket töltögettünk ide-oda, de már azt is meguntuk, félek, hogy ezen múlhat a kapcsolatunk...

Milyen témákról lehet sokat beszélni?

16/f

illetve mit tudunk tenni, amitől esetleg kevsebb les a kínos csend?

Személyesen más a helyzet, de sajna ritkán találkozunk még, ezért csak chatelünk...



2012. szept. 5. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha nincs miről beszélnetek, nem vagytok egymáshoz valók!
2012. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.
2012. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ezt mondom, több hónaig (nyári szünetben)

tök jól elvoltunk, igazából most is elvagyunk, csak sok a csönd, mikor nincs téma...

ugyanis mr szinte minden témáról beszéltünk...

nyilván nem lehet fél évig egyfolytában beszélni megállás nélkül...

2012. szept. 5. 21:41
 4/8 cukorka<3 ***** válasza:
Próbáljatok meg minél többet találkozni...:) Amúgy ez természetes, hogy egy idő után egyre kevesebb a téma.De most jártok vagy még nem?
2012. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, tulajdonképpen igen!
2012. szept. 5. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesíthetetlen elvárás hogy valaki órákon át tudjon folyékonyan szórakoztatni egy lányt, amikor egy profi humorista is kb 10 perceket tud egybe lenyomni. Persze amit én csinálok az nem olyan ütős, intenzív, de pár óra alatt én is kifogyok az ötletből. Élőben van hogy 15 perc alatt elfogy a dumám ha nagyon nehéz eset a csaj, viszont ha olyan lányt találok, aki viszonozza az én igyekezetemet, ő is fektet bele energiát, magyarán mondva nem csak hallgat és röhög hanem ő is mond poénokat és bőven fogalmaz, na szóval ilyen partnerrel tényleg napokig lehet beszélgetni. Igen egy idő után elfogynak a témák de az az igazán jó társ akivel a csend nem kínos. Vagy meg lehet tanulni a semmiről beszélni, ami egy nagyon hasznos képesség. Tulajdonképpen a végtelenségig lehet hígítani a kevés mondanivalót ami nagyon bejön a csajoknak. Egyelőre nem tudom hogy lehetne ezt begyakorolni, van akinek alapból megy, van aki idővel ráérez
2012. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igazából, sikerült témát találni,

valahogy valami kis téma úgyis akad!

:)

2012. szept. 5. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző barátnőmmel én is tapasztaltam ezt a problémát. Egy idő után rájöttem, hogy az a baj, hogy túl gyakran beszélünk (szinte minden nap beszéltem vele chat-en). Ekkor elkezdtem ritkítani a beszélgetést, csak 2-3 naponta chat-eltem vele, és a probléma megoldódott.
2012. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!