Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megvaltozott, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megvaltozott, nem tudom, hogy szerelmes-e. Legyek turelemmel? 2,5 honapos kapcsolat.

Figyelt kérdés

A baratommal 2,5 honapja vagyunk egyutt. En 31 O 39 eves.

Az elejen minden nagyon jol indult, sokszor talalkoztunk, o is nagy lazban egett. Szex meg nem volt (ennek elozmenyei a masik kerdesemben), de pettingelunk, es negyszer aludtam mar nala. En legutobb mar szerettem volna szexet, de aztan vegul nem lett semmi...


Mostanaban, az elmult 2-3 hetben ritkan ir, ritkan talalkozunk, de ha talalkozunk akkor nagyon jo.

Uj munkahelye lesz, de meg nem kezdett el dolgozni papirok hianya miatt, tehat 3 honapja nem dolgozik. Gondolom ez is frusztralja mar valamennyire.

Viszont nekem annyira hianyzik az, ami regen volt, ami az elejen volt, most kb olyan, mintha mar 30 eves hazasok lennenk. Pedig meg nagyon az elejen vagyunk.


Szoval a kozvelemeny kutatasom arrol szol, hogy szerintetek legyek -e turelmesebb, vagy legyek ramenosebb (kezdemnyezzem a talalkozokat, mert o nem igazan teszi ezt), vagy szakitsak vele?

En szeretem, de nem erzem, hogy annyira viszont szeretne.

Lehet ebbol meg szerelem a reszerol (en azt hittem mar az volt), a szerelem kesobb is kialakulhat? Varjak, es ne legyek ramenos ?

(a heti talalkozasunk: mult szombat ejjel, kedd ejjel, es most hetvegen meg nem tudom, tehat nem sok.)

Vagy ha mar rendszeresen elunk szexualis eletet, ez valtozhat?


Legyszi segitsetek, nem vagyok tapasztalt!


Koszi, es bocsi, hogy hosszu lett.


2012. okt. 4. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyon az elején jártok a kapcsolatotoknak, úgyhogy legyél egy kicsit türelmesebb és ha később sem látsz változást akkor szakíts vele!Amúgy a szex biztosan közelebb hozna benneteket!
2012. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol a másik kérdésed? Bocs, de naponta több ezer kérdés van, nem tudjuk kitalálni, hogy melyik a tiéd...
2012. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi!

Ja igen, azt meg akartam irni, hogy 2,5 honap alatt en 3 hetet tavol voltam, tehat igazabol 2 teljes honap.

2012. okt. 4. 19:55
 4/10 A kérdező kommentje:

2: bocsi, azt hittem azt lehet latni valahol a nevemnel :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__3483..

2012. okt. 4. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komolyan gondolod vele akkor legyél őszinte, és mond meg neki hogy mi a szitu..lehet azért furcsa a viselkedése veled szemben mert nem érti hogy miért nem akarsz vele lefeküdni és lehet hogy magában keresi a hibát, hogy mi lehet az oka!De ha őszinte vagy és elmondod neki, hogy még szűz vagy a legrosszabb az lehet hogy emiatt kidob!DE ha kidob akkor meg nem veszítettél semmit!Ha egy ilyen erkölcsös nőt nem tud megbecsülni akkor mehet a fenébe mert akkor jobbat érdemelsz!
2012. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Elmondtam neki a hetvegen... azota semmi nem valtozott, sem negativ, sem pozitiv iranyba.
2012. okt. 4. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ő próbálkozott a két hónap alatt, és te "ellenálltál"? Ez azért elegendő ok, egy majdnem 40 éves férfinál a szex minősége jelentősen befolyásolja, hogy akar-e további kapcsolatot...

A legjobb lenne, ha nyíltan megkérdeznéd, hogy mitől változott meg a viselkedése, zavarja-e a szüzességed és hogy halogattad a szexet. Egy párkapcsolatban mindennél fontosabb a kommunikáció! (A szexben is.)

2012. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Hm elgondolkodtato. Igazabol az elso 3 randin, o is eleg fura volt, ugy ertem a 4. randin fogta meg a kezem, es a 6. randin csokolt meg eloszor.

Utana volt a majdnem 3 het szunet mikor elutaztam, es miota visszajottem azota van ez, hogy ilyen.

Viszont nem ertem, mert most hetvegen en mar szerettem volna, de o meg mintha nem, kezzel elegitett ki o is, es en is. Es mintha nem is akart volna tobbet.

Nem tudom mit csinaljak :(

2012. okt. 4. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem van valakije
2012. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fenntartom az előző válaszom: beszéld meg vele. Mi itt csak találgatni tudunk vaktában, a választ csak ő tudja.
2012. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!