Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik. Egyszer írtam neki de nem nagyon akart ismerkedni, amit kérdeztem arra válaszolt. Viszont ő nem érdeklődött igazán. Miért? Egyátalán nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Mikor "beszéltünk" (nem sokat csak mizu, micsi stb..) írta hogy "pill" és utána már nem jelentkezett, pedig láttam hogy elérhető. Nem igazán bíztató. De viszont nem akarom annyiba hagyni mit tegyek?
2012. okt. 4. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen nem érdekled. Ne pazarold a drága idődet olyanra akinél 0% esélyed van.
2012. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Márpedig hagyd mert nem érdekled...
2012. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

talán uncsi témákról dumáltatok,és nem keltetted fel az érdeklődését.

próbáld ki,h megkérdezed,összejönnétek-e 1 laza szexre

NE :D ne próbáld meg,vicceltem.de valami érdekesebb dologról kéne beszélgetni,mint h mizu...uncsi...semmcsi...micsi...tancsi...stbcsi

én különben biztos nem írogatnék neki

2012. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek a kérdések nem alkalmasak társalgásra. Mizu, micsi helyett tudnál valami inspirálóbbat kérdezni?
2012. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne írj neki olyanokat, hogy mizumicsi és akkor lehet hogy egyszerűbb lesz :D Ha pedig nem tudtok beszélgetni, akkor nem igazán vagytok egy hullámhosszon, ergo, hagyd a francba :)
2012. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utalni fogsz a valaszomert: nem erdekled.gondolj bele ha nem akarsz valakivel beszelni irod neki h 'pill' es nem irsz vissza neki.vajon miert?!
2012. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!