Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, és 4 nap, ha nem késem le, egy busszal megyünk suliba. Eggyel alattam jár, 5 évfolyamosra. Még soha nem beszéltünk, pedig tulajdonképpen általánosba is egy helyre jártunk. Nagyon helyes, és sportos, nem igazán az én súlycsoportom.. :(

Csupán egy hónapja vagyok újra szingli, és már fogalmam sincs manapság hogy megy ez... hogy hogyan tudnám felhívni magamra pozitív értelemben a figyelmét. Mit javasoltok, mit tegyek?



2012. szept. 28. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá, mutatkozz be, kérdezd meg a nevét és kezdjetek beszélgetni és ügyelj rá hogy ne legyen olyan vontatott az egész
2012. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
menny oda hozzá és smárold le :DDDD
2012. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Könnyű azt mondani. Ma csak úgy spontán melléültem, és nem reagált sehogy. Persze közben egy osztálytársammal beszélgettem...

Na jó, de ha legközelebb venném a bátorságot, mégis mit mondhatnék neki?? Hiába jópofizok, hogy xy vagyok helló, minden nap egy buszon utazunk, te is jól eláztál stb., nem látom értelmét az egésznek... mert még ha be is jönnék neki, ha másoknál kérdez utánam, nincs túl jó hírem. Kiröhögnék, engem mégjobban, és legalább egy hétig közröhej tárgya lennék

2012. szept. 28. 19:55
 4/9 A kérdező kommentje:
De még ha az nem is érdekelne... mi az már, hogy manapság a lány kezdeményez? Ma már az nem okés, hogy praktikákkal rávesszük, hogy kezdeményezzen? Mert engem olyan praktikák érdekeltek volna
2012. szept. 28. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Ha nem megy élőbe a bemutatkozás,csevegés,stb.

Akkor ott a facebook,msn,skype,myspace meg minden közösségi oldal és program

Azon is megoldhatod...

De ha szép vagy, akkor majd hozzád fognak jönni a fiúk :D

2012. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anita987 válasza:
Valahogy kerülj mellé a buszon,és érdeklődj pl az idő felöl,-csak a telefonos és karórád lehtőleg tüntesd el addig-.Majd elegyedj vele beszélgetésbe,jó ürügy lehet a suli.Legyél közvetlen és mosolygós,.de ne túl rámenős.Ha nem igazán értékeli a társaságod,inkább ne feszegesd a szitut,próbálkozz késöbb.PL. egy mosoly,vagy egy szimpla Helló is megteszi.-De akár facebookon is felveheted ismerősnek,éés néhány nappal késöbb, véletlen ráírsz és beszélgetni kezdesz,az is bejöhet.
2012. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jaja
2012. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az időkérdezős dolog nem jó!!! Csak mert a buszon fönt, ahol a következő megálló nevét kiírják és az átszállási lehetőségeket, az időt is meg lehet nézni, egyébként pedig ha mindennap ugyanazzal a busszal megyek, ugyanabban az időben, akkor legfeljebb 1-2 perces eltérés fordulhat elő, ami nem éppen életbevágóan fontos dolog. Persze arra jó, hogy felhívjam a figyelmét, de azért ostobának mégsem szeretnék tűnni...

A beszélgetéssel pedig az a helyzet, hogy múltkor megkérdeztem zavarja-e, ha melléülök, és nem reagált, ráadásul egész úton egyszer sem nézett rám ezt követően (pedig máskor szokott). Talán azért, mert zenét hallgatott... legalábbis ürügynek elég jó volt. (én akkor is legalább bólintani szoktam, ha valaki veszi a fáradságot, és megkérdez, nem pedig csak ledobja magát mellém, khm..)

A mosolygást pedig mindenképpen bevetem majd, a szexis nézést, a cuki pislogást, a szemezést... és imádkozok, hogy pár napon belül valami jóváhagyásfélét kapjak, vagy legalább egy hangyányi érdeklődést mutasson, mert akkor esetleg a legközelebbi adódó alkalommal ismét bevetem magam, egy kicsit több magabiztossággal.

2012. okt. 1. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha meg nem ő kezdeményez...

Hát akkor szerintem csak várj mert a fiúk szoktak kezdeményezni

(én magam is fiú vagyok)

Szóval ha nem kezdeményez hagyd ott...

De nem muszáj hallgatnod rám. Mert nem nagyon vagyok olyan Mindentmegmondó típus :)

Csak kicsi tapasztalatom van de attól még jó napod legyen

Sok szerencsét! :)

2012. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!