Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene döntenem? Melyik barátomat bántsam meg? Van egy srác, akivel hónapok óta nagyon jóba vagyok, de erről soha nem beszéltem barátnőmnek se, mert így beszéltük meg a fiúval.

Figyelt kérdés

Ma viszont barátnőm közölte,hogy a fiú ajánlatot tett neki.

Viszont én tudom,hogy a fiú nem akar komoly kapcsolatot..,igazából kalandra vágyik. Nekem is felajánlotta a lehetőséget,de számomra fontosabb volt a köztünk lévő jó kapcsolat.

Barátnőm viszont nem az a kalandos típus,ő igazi kapcsolatra vágyik.

Nem tudom mit tegyek,mert ha nem mondom el neki,akkor csalódni fog. Viszont ha elmondom,akkor meg megszegem a fiúnak tett szavam...

Egyikőjüket sem szeretném elveszíteni...


2012. szept. 26. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy ilyen farok fabatkát se ér.Mondd csak el a barátnődnek az igazat,mert ha nem teszed,akkor csak a szaros seggű lennél mindkettejük szemében.Viszont ha elmondod,maximum ezt a trógert veszted el.
2012. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!