Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerűen kevésnek érzem magam a barátom mellett. (lent)

Figyelt kérdés
Én 20/L, ő 19F. már lassan 2 hónapja jöttünk össze, együtt kezdtük az egyetemet tavaly. Nekem ő már kezdettől fogva nagyon tetszett, mindig csak bámultam, de nem mertem odamenni hozzá. Még csak álmodni se mertem volna, hogy egyszer -ráadásul elsőnek- egy ilyen pasim lesz. Amikor a többi lánnyal beszélgettem róla, nekik is tetszett, mondták is hogy biztos van már barátnője, esélyünk sincs nála... De tényleg ő egy tipikus szépfiú, magas, sportos, népszerű, ráadásul okos is, jól tanul. Nekem ő az első komoly barátom. Amit rólam tudni kell, hogy nem vagyok egy szep lány, de már kibékültem magammal, viszont adok magamra azért, a tanulmányi eredményeim pedig meg se haladják az Övét. Bármikor amikor megyünk valahová, (pláza, mozi, bevásárlóközp., stb..) kézenfogva, úgy érzem magam, mintha a többi lány (akik csodálkozva, irigykedve néznek minket meg engem) legszívesebben megtépne vagy nem tudom ... mintha én nem lennék Hozzá való. Erről még nem mertem vele beszélni. Amúgy mindketten nagyon szeretjük egymást. A kezdeményező fél ő volt egyébként, mikor odajött hozzám, köpni-nyelni nem tudtam, leblokkoltam, csak néztem rá mintha egy másik világba lennék :) ő meg egyszeűen rabul ejtett... Ő folyton mondja, hogy szép meg szexi vagyok, meg tetszem neki, ez nagyon jól tud esni, de ezt is csak tőle meg a barátnőimtől néha hallom. boccs az összevisszaságért

2012. szept. 28. 14:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És én meg folyton attól félek, hogy lenyúlják előlem.
2012. szept. 28. 14:16
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szakíts vele. Ne láncold magadhoz; engedd, hogy egy szexi vadmacskával összejöjjön, amilyet megérdemel.
2012. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ez nem ilyen egyszerű. Eszünk ágában sincs szakítani.
2012. szept. 28. 14:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Először is a gondolkodás módodon kell változtatnod és az önértékeléseden! Nem azért nem fog veled maradni, mert te csúnya lennél vagy esetleg nem hozzá való, hanem azért, mert te ezt hajtogatod. Egy nőnek fontos az önbizalma ( na persze ne legyél felfuvalkodott béka), fontos a kisugárzása!! Ezeket mind elveszíted ezzel a hozzáállással!


Túl aggódod az egészet, az emberek mindenkit megnéznek! Felejtsd már ezt a rögeszmét el, ha veled van, megfelelsz neki! De így jó úton haladsz lefelé a lejtőn!


Kívánom, hogy legyőzd Önmagadat!

2012. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
emiatt nehogy szakítsatok. üljetek le és mondd el neki, hogy mi bánt téged. abba bele se gondoltál, hogy esetleg azért van veled(és azért szeret), mert nem olyan vagy mint a legtöbb mai lány? gondolok itt a plázacicákra.
2012. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
NE legyél butus.. nem véletlenül van pont veled. A világon bárkinél találhat az ember szebbet, de neki pont te vagy a szép, és szexi. Fogadd el magad, és ne foglalkozz mások véleményével. Biztos a belső értékeidet is szereti, ha nem gondolná komolyan, és csak libákat szeretne meghúzni, nem te kellenél neki, hanem egy kirakatbaba. :) És ne beszélj vele erről, intézd el magadban. Később mániákus féltékenységhez vezethet, és rámehet a kapcsolat, ha nem változtatsz. Nem vagy neki kevés, ha az lennén, nem járnátok.
2012. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 28. 14:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak évek múlva, de tönkre fogod tenni a kapcsolatodat ezzel a gondolkodással. Ha sokat mondod vagy érezteted (féltékenységgel), hogy kevés vagy neki, akkor el fogja hinni. És ilyenkor már igaz is lesz.

Amúgy meg éppen arról nem írtál, amitől értékes lehet valaki. A jó megjelenés csak a belépő egy kapcsolatba, a jó tanulmányi eredmény pedig szintén fontos, de az ember viselkedését és értékét nem ez határozza meg egy kapcsolatban. Ideje lenne átgondolni, hogy mit szeretsz benne és ő mit szerethet benned!

2012. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem Te tuti egy szép lány vagy, csak nem tudod ezt magadról.:) És pont ez (is) lehet vonzó számára benned, hogy egy szerény, értelmes, normális lány vagy, nem pedig egy öntelt p*csa.
2012. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az a helyzet, hogy amikor olvastam az írásod, a hideg is kirázott, mert ezt akár én is írhattam volna. Ugyanis: 20 éves vagyok, egyetemen ismertem meg a 19 éves fiút, akit szeretek.(Annyi a különbség, hogy mi nem vagyunk együtt sajnos, mert neki barátnője van.)Nekem sem volt még barátom. Ez a fiú is olyan, mint a barátod, egy olyan srác, akiről minden lány álmodozik. Nagyon okos, kedves, és irtó jól néz ki. És még az is igaz, hogy csoporttársaimmal mi is mindig róla beszélünk...:)És a lényeg, hogy nekem sincs önbizalmam, és sokszor gondoltam már bele abba, hogy ha valami csoda folytán akár csak randizni mennénk, mit szólnának az emberek az utcán, mit gondolnának rólunk. Szó szerint az, amit leírtál te is. nekem mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, de csak azért, mert szebb vagyok, mint régen, amikor tényleg nagyon csúnya voltam. Lefogytam, adok magamra, csinosan öltözök, de úgy érzem mégis, hogy ez senkinek sem tetszik, nem hogy neki. Hát ennyi az én történetem. Valószínű, hogy nem is lesz folytatás, mert szereti a barátnőjét. (Akinek ha meglátom a képét, mindig elfog a sírás, mert ő tényleg gyönyörű, és tudom, hogy én nem vagyok olyan, vagyis soha nem fog rám a fiú úgy tekinteni...) marad hát az álmodozás, ábrándozás, és egy hajszálnyi remény. Bár most, hogy olvastam az írásod, ez a remény egy kicsivel nagyobb lett, hiszen vannak még csodák, mert te együtt vagy azzal, akit szeretsz. És ez a lényeg! ha ős is szeret, ne akard magad mellől elüldözni ilyen gondolatokkal! Élvezd ki kérlek! annyira lennék a helyedben...
2012. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!