Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerűen kevésnek érzem magam a barátom mellett. (lent)

Figyelt kérdés
Én 20/L, ő 19F. már lassan 2 hónapja jöttünk össze, együtt kezdtük az egyetemet tavaly. Nekem ő már kezdettől fogva nagyon tetszett, mindig csak bámultam, de nem mertem odamenni hozzá. Még csak álmodni se mertem volna, hogy egyszer -ráadásul elsőnek- egy ilyen pasim lesz. Amikor a többi lánnyal beszélgettem róla, nekik is tetszett, mondták is hogy biztos van már barátnője, esélyünk sincs nála... De tényleg ő egy tipikus szépfiú, magas, sportos, népszerű, ráadásul okos is, jól tanul. Nekem ő az első komoly barátom. Amit rólam tudni kell, hogy nem vagyok egy szep lány, de már kibékültem magammal, viszont adok magamra azért, a tanulmányi eredményeim pedig meg se haladják az Övét. Bármikor amikor megyünk valahová, (pláza, mozi, bevásárlóközp., stb..) kézenfogva, úgy érzem magam, mintha a többi lány (akik csodálkozva, irigykedve néznek minket meg engem) legszívesebben megtépne vagy nem tudom ... mintha én nem lennék Hozzá való. Erről még nem mertem vele beszélni. Amúgy mindketten nagyon szeretjük egymást. A kezdeményező fél ő volt egyébként, mikor odajött hozzám, köpni-nyelni nem tudtam, leblokkoltam, csak néztem rá mintha egy másik világba lennék :) ő meg egyszeűen rabul ejtett... Ő folyton mondja, hogy szép meg szexi vagyok, meg tetszem neki, ez nagyon jól tud esni, de ezt is csak tőle meg a barátnőimtől néha hallom. boccs az összevisszaságért

2012. szept. 28. 14:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Figyelj nincs veszve minden. Én is ugy voltam vele hogy ez már reménytelen, erre mikor ülök az aulában, ő épp arra jár ,leül mellém és elkezdünk beszélgetni. igazából meglepődtem rajta hogy milyen normális, mert azt hittem hogy nagyképű meg beképzelt de egyáltalán nem volt az. léteznek még csodák... az ilyen pasik nem szoktak ilyen normálisak lenni és csak plázapitsákkal járnak. azért örülnék ha összejönnél vele. szoktál vele dumálni amúgy?
2012. szept. 28. 21:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, mivel csoporttársam, és gyakran van csoportmunka. Olyankor mindig nagyon kedves, megnevettet, majdnem elolvadok tőle. Tudom, hogy jól kijönnénk, hasonló a felfogásunk az életről. De hát van barátnője...
2012. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
oovasd el leiner lauratol a szent johanna gimit!
2012. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!