Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tetszik a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik a srác de én neki nemtudom

Figyelt kérdés

van egy srác akit még az egyik barátnőmön keresztül ismerek, tökre bejön de NAGYON ÉRETLEN.. meg olyan furcsa,

mert még régebben össze akart velem jönni, meg 1x találkoztunk aztán beszélgettünk semmi extra nem volt, azóta ugyanabba a suliba járunk és elösször amikor 1x 2x összefutottunk nem is köszönt,pedig ott jött melettem énmeg irtam neki üzit hogy jó h észrevesz.. aztán annyit mondott hogy nemfigyelt, pedig láttam h rámnézett.. azóta már amikor összefutunk azért köszön egy hello-t lehet nem jövök be neki? vagy hogy van ez? mit kéne tennem? nekem ő tetszik..

16/L


2012. szept. 25. 18:09
 1/3 ediZeJ ***** válasza:
Szerintem a "
2012. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ediZeJ ***** válasza:
Szerintem a "NAGYON ÉRETLEN" elég lehet ahhoz, hogy ne igazán menj utána, bár ezt csak te tudod, de biztos kell neked éretlen pasi attól függetlenül ,hogy jól néz ki? (sry az 1. komiért)
2012. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk illemtan órákat vehetne valakitől. Te is kezdeményezhetsz ha ennyire szeretnéd ezt a fiút magadnak. Hiszen nem a középkorban vagyunk. 15/f :)
2012. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!