Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
12 éves vagyok lány vagyok .Van osztálytársam aki nagyon tetszik de papíron megkérdeztem tőle (már nem is tudom mért voltam olyan hirzelen bátor)ès azt irta vissza nem tetszem neki. Nem is ez a legszörnyűbb ! A jelek szerint szinte minden lány tetszik neki. De nem vagyok kövér se csúnya se . Hagyam az egészet vagy próbájam ki deríteni az ügyet? Mit gondoltok?

2012. okt. 4. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne égesd magad tovább.
2012. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a srácot, és kicsit lapozd fel a helyesírás alapelvei című kiadványt.
2012. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem hagyd az egészet! Lehet, h pár év múlva megbánja, h így viselkedett veled :)
2012. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
először is nem levelen kellett volna ezt megbeszélni, hanem személyesen, másodszor ha nem tetszel neki, akkor sztem hagyd majd pár év múlva újra megkérdezed, hisz' még csak 12 vagy!
2012. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lesz más..12 évesen kicsi vagy még pasini..várj még egy kicsit;)
2012. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 5. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!