Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

3 hete vagyok együtt egy sráccal, nem tudom eldönteni, hogy most milyen fajta kapcsolat ez. Volt már szex, minden, szóval gondolhatnám, hogy csak szexpartnerek vagyunk, de sokszor hív át magához éjjelre, olyankor is, mikor nem fekszünk le, már 5 napja itt vagyok nála, nem is voltam otthon. Kevés ideje van, minden nap 11-től 10-ig dolgozik, heti 1 szabadnapja van, akkor együtt vagyunk, de nem megyünk sehová igazából, maximum kávézni vagy ilyesmi. Utcán is átölel, megsimogat, megfogja a kezem, ezzel semmi baj. Ha fekszünk az ágyban, ott is mindig magához húz, simogat, becézget, elbeszélgetünk. 3 hónapja lett vége egy 4 éves kapcsolatának, talán még szereti a lányt. Sokszor mesél róla, általában negatív dolgokat, hogy milyen féltékeny volt, semmi nem volt jó neki, hisztizett, az utolsó hónapokban csak vitatkoztak.Azonban látom rajta, hogy hiányzik még neki, illetve megtudtam, hogy azelőtt beszéltek egy nappal, hogy mi úgymond összejöttünk, elhívta kv-zni, de a lány nemet mondott, egyáltalán nem akar tőle semmit. Illetve tegnap előtt este feküdtünk az ágyban, anyukámról beszélgettünk, hogy neki nem tetszik a dolog, és hogy még meddig szórakozgatunk. Neki van egy olyan érzése, hogy ez szórakozgatás, és az is marad, mire a fiú annyit válaszolt, hogy az elején hogyan is lehetne komoly egy kapcsolat. Erre én viccből mondtam neki, hogy hát csak úgy néz ki, hogy abba kell hagynunk a szórakozást, ez lesz az utolsó éjszakánk. Erre annyit mondott, hogy rajtam múlik, ő nem akarja, de én döntök, nem tudom eldönteni, mennyire viccelt vagy nem. Viszont ott a másik oldal... már a héten be akart otthon mutatni, de én beteg vagyok, nem tudtam elmenni, így jövőhétre marad. Elmond olyan dolgokat, vele történt eseményeket, amiket kevés ember tud, a volt barátnőjének is csak 2-3 év után mesélte el, valamint szeretné, hogy jövő nyáron kiköltözzem vele Angliába a barátaihoz, és ha ott elértünk egy bizonyos szintet, akkor Kanadába a távoli rokonaihoz. Már most mehetne, folyamatosan hívják, de azt mondja, szeretném, ha ezt az évet még befejezném a fősulin. Nagyon ambivalens érzéseim vannak, elgondolkodtató az egész. Szerintetek mi lesz ebből? Köszi előre is!

20l 26f


2012. okt. 3. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha olyanokat mond, hogy szeretné, hogy vele költözz külföldre, akkor szerintem komolyan gondolja veled :)
2012. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, de olyan érzésem volt, mikor végigolvastam, mintha én is ott feküdnék veletek az ágyban

miért osztasz meg a nagy nyilvánossággal ilyen személyes dolgokat?

ezeket csak rátok tartoznak

amúgy vele beszéld meg, mi lesz veletek, én ezt nem tudhatom...

2012. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek nem olyan személyes dolgok, vannak itt olyanok, amik sokkal privátabbak, mégis megosztják velünk. Anonim oldal, tehát nem érzem úgy, hogy most mindenki tud rólam mindent, és majd mutogatnak rám az utcán emiatt. Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!