Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, az első barátommal 5 hónapja vagyunk együtt...


De van egy fiú barátom/haverom akit utál a barátom, de ez a fiú megkért, hogy kísérjem el valahova ( mert nem egy helyen lakunk és nem tudja, hogy hol van valami ami azon a helyen van ahol én élek) ketten mennénk én meg a fiú haverom...mondtam a barátomnak a helyzetet és ő azt mondta, hogy rendben van, tölts inkább vele azt a másfél órát, de ezután köztünk mindennek vége, elfelejtelek téged...



Mi a véleményetek? ( szerelmes vagyok a barátomba, első kapcsolata mindkettőknek )


2012. szept. 18. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe ezt a ... pasidat...
2012. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és indoklást is legyetek szívesek ( mindenkinek zöld kéz, függetlenül attól, hogy kinek ad igazat )
2012. szept. 18. 21:08
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és a korotokat és a nemeteket is írjátok meg, ha lehet! :)
2012. szept. 18. 21:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Haat nemtudom...

Szerintem egyszeruen feltekeny, vagy nemtudom.

De ez nemnormalis!

De ez nem a mi dontesunk szoval nemtudom mit tegyel:D

2012. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván ebben a helyzetben egy szívesség annak a fiúnak nem ér annyit mint a kapcsolatod. Jobb ha megmondod neki, hogy majd máskor(azaz nem a közeljövőben), vagy keressen mást akivel eltud menni
2012. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Beszéd meg a barátoddal. Gondolom te sem szabod meg, hogy kivel haverkodik.

De szituációtól is függ, ha van rá nyomós oka, hogy miért utálja, akkor meg lehet érteni.

23/F

2012. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még azt is, hogy ő köszönésnél nem puszilja meg a lányok arcát ( tudjátok mint ahogy sokan teszik ) nem öleli meg őket, alig beszél hozzájuk, és igyekszik szűkszavú lenni velük, ezzel próbálja kifejezni felém, hogy engem szeret, és ez igaz is, nem is ír rá semmilyen lányra, szóval körülbelül én vagyok a mindene... ( nem öndicséretképpen írtam )
2012. szept. 18. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Számomra is csak a barátnőm létezik, és én sem ölelek meg más lányokat.

Akkor tudom, hogy mi a gondja.

Féltékeny, és nem szeretne más fiúkkal látni.

Mondd meg a srácnak, hogy bocs, nem érsz rá, és sétálj egy jót a barátoddal.

2012. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy féltékeny, viszont ez a reakció lelki zsarolás, amit mélységesen megvetek, mert így nem viselkedik érett ember.


Beszéljétek meg rendesen, de ne hagyd magad a rabjává tenni, mert a végén már nem tudsz szabadulni, ha esetleg akarnál.

2012. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a barátod utálja akkor te miért barátkozol vele,vagy pedig a barátod jogtalanul utálja?

Amúgy szerintem ha tudtad,hogy nem bírja őt a pasid akkor nem kéne kísérgetned,hacsak nem a barátod a szemét aki nem okkal utálja.

2012. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!